fbpx
Z OSTATNIEJ CHWILI!
31 Marzec, 2020
Warszawa
-2 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Listopadowa edycja „Pisz i wygrywaj” rozstrzygnięta!

Niezmienne zainteresowanie konkursem „Pisz i wygrywaj” upewnia nas w przekonaniu,  że wprowadzenie tego elementu wspólnej zabawy było jednym z najlepszych pomysłów na wyzwolenie drzemiącego w Was potencjału. Nadesłane teksty ponownie wzbudziły nasz podziw. Gro autorów wykazało się nie tylko wiedzą, ale również ciekawym ujęciem tematu. 

 

Ogłoszenie wyników czas zacząć! 

Tytuł redaktora miesiąca oraz duży zestaw profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów, ufundowany przez firmę Romantic Proffesional, otrzymuje pani  za artykuł „Mezoterapia mikroigłowa z wykorzystaniem rollerów – praktyczne aspekty”. Serdecznie gratulujemy!

 

 

Obiecaliśmy, że nie zabraknie wyróżnień i słowa dotrzymujemy. Postanowiliśmy uhonorować dwa artykuły: „Kosmetyczka mamą” autorstwa pani Renaty Szałdy oraz „Hydrokwasy – od czego zależy ich skuteczność?” autorstwa pani  Agnieszki Jakubiec. Do autorek wyróżnionych tekstów powędrują nagrody pocieszenia – profesjonalne zestawy do regenaracji włosów Romantic Proffesional. Gratulujemy!

 

 

Wszystkim  uczestnikom listopadowej edycji dziękujemy za udział w konkursie. Wasza aktywność i zaangażowanie sprawiają nam ogromną radość i nadają sens naszej pracy, czyli wszystkim działaniom związanym z prowadzeniem magazynu scbeaut2.ssd-linuxpl.com

Dziękujemy i zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych edycjach konkursu.