fbpx
Z OSTATNIEJ CHWILI!
31 Marzec, 2020
Warszawa
1 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Listopadowa edycja „Pisz i wygrywaj”- startujemy!

Kolejna odsłona konkursu dla zdolnych i ambitnych. 

Tym razem sponsorem edycji została marka profesjonalnych produktów do pielęgnacji włosów Romantic Professional.

W ramach przypomnienia

Konkurs „Pisz i Wygrywaj” jest skierowany dla osób związanych z kosmetologią. Przede wszystkim pasjonatów pragnących dzielić się fachową wiedzą z czytelnikami. 

Na czym polega konkurs?

Należy napisać artykuł dotyczący kosmetologii lub nauk pokrewnych. Nie narzucamy tematów! Sami decydujecie jakie informacje chcielibyście przekazać czytelnikom naszego portalu. Najważniejsze, aby publikacja była ciekawa oraz poprawna merytorycznie. Równie istotne, możecie przesłać jeden tekst na miesiąc. Przejdzie on wstępną weryfikację i jeżeli okaże się, że jest odpowiedni, zostanie umieszczony na łamach Kosmetologii.

Na koniec miesiąca redakcja zadecyduje, który z artykułów jest najlepszy i zasługuje na nagrodę główną, a jego autor na tytuł Redaktora miesiąca. Na tym etapie również możemy wynagrodzić innych dziennikarzy, którzy stworzyli publikacje warte na publiczne wyróżnienie.

Jak przesyłać artykuły?

Żeby wziąć udział w konkursie należy zarejestrować się na stronie scbeaut2.ssd-linuxpl.com. Dopiero po założeniu konta użytkownik może korzystać z opcji „Prześlij artykuł” widocznej w prawym górnym rogu ekranu, nad paskiem menu. Po kliknięciu w przycisk autor przechodzi do okna dodawania publikacji, tam wstawia tekst i klika przycisk „Dalej”.

Artykuł nie pojawia się natychmiast na stronie, ale czeka w kolejce na weryfikacje naszego doradcy merytorycznego. Dopiero po sprawdzeniu jego poprawności zostaje umieszczony na głównej stronie Magazynu. Brak natychmiastowego opublikowania na stronie internetowej nie powinien was niepokoić, ani zmuszać do ponownego wklejenia artykułu. Wszystko jest pod kontrolą.

Nagrody

Jak już wspomnieliśmy na początku, listopadową odsłonę II edycji konkursu otwiera marka profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów Romantic Professional. Nasi redaktorzy na długo będą mogli cieszyć się kompleksową pielęgnacją włosów, gdyż nagrodę główną stanowi duży zestaw kosmetyków profesjonalnych. Wśród nich znajdziemy: maski, balsamy, szampony, pianki i lakiery o działaniu wygładzająco – regenerującym.

 

 

Oczywiście i tym razem nie zabraknie wyróżnień. Wybrane artykuły, które nie zdobędą nagrody głównej, zostaną uhonorowane profesjonalnym zestawem do regeneracji włosów.

 


Do dzieła, czekamy na wasze pierwsze listopadowe publikacje!