fbpx
Z OSTATNIEJ CHWILI!
22 Październik, 2019
Warszawa
18 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

MAGIC RF frakcyjne fale radiowe

Fale radiowe frakcyjne dokonały przełomu w medycynie estetycznej i kosmetologii. MAGIC RF jest najnowszym urządzeniem, dzięki któremu możemy korzystać w gabinetach z tej doskonałej technologii. Sprzęt nagrodzony za Innowacyjność na Dniach Urody i Spa we Wrocławiu.

MAGIC RF wykorzystuje technologię fal radiowych frakcyjnych, która pozwala pracować na parametrach nieosiągalnych dotychczas na innych urządzeniach, zachowując przy tym pełne bezpieczeństwo zabiegu. Dzięki temu wykonamy najskuteczniejsze zabiegi niechirurgicznego liftingu twarzy, całkowitej bądź częściowej likwidacji zmarszczek, odmłodzenia skóry, usuniemy blizny i rozstępy.

MAGIC RF jest tak doskonałym sprzętem, ponieważ łączy w sobie dwie technologie – frakcjonowanie skóry mikroigiełkami oraz fale radiowe bipolarne. W zależności od problemu regulujemy pracę igieł od 0,25 do 3 mm. Energia fal radiowych przekazywana jest na całej długości igieł, a jej największa część skupia się na końcu igły. Dzięki temu działamy na głębszych warstwach skóry i mamy możliwość osiągnięcia tak spektakularnych efektów. Ułożenie na głowicy igieł w urządzeniu MAGIC RF umożliwia jak najlepsze oddanie energii fal radiowych bipolarnych pod skórę. Wybierać możemy między trzema ilościami igiełek na głowicy – 25, 49 i 81. Okres rekonwalescencji po zabiegu wynosi maksymalnie 1–2 dni, w niewielkim stopniu bowiem działamy na naskórek, zdecydowanie bardziej działamy na głębsze warstwy skóry. Zabiegi falami radiowymi frakcyjnymi możemy wykonywać również latem. Będąc liderem rynku kosmetologii i medycyny estetycznej, już dziś zapraszamy do skorzystania z najlepszej oferty leasingowej.

 

IMAGE GROUP

Plac Zamkowy 14, 62-500 Konin

tel. 63 249 15 09

Dział sprzedaży urządzeń:

tel. 664 477 701

www.imagecentrum.pl