fbpx
26 Styczeń, 2020
Warszawa
0 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

MAX DIODE LASER II- NOWA EDYCJA NAJSKUTECZNIEJSZEJ TECHNOLOGII DEPILACJI

Klienci oczekują od salonów najwyższej jakości zabiegów. MAX DIODE LASER II wychodzi naprzeciw najnowszym osiągnięciom w dziedzinie depilacji.

Lasery diodowe od wielu lat stosowane są do zabiegów usuwania owłosienia. Image Group proponuje najnowszą edycję lasera diodowego który zmienia rynek depilacji. Wielość zastosowanych innowacyjnych rozwiązań, czyni urządzenie wyróżniającym się na rynku pod względem skuteczności. 

Bezpieczeństwo wykonywania zabiegu jest kluczową kwestią. Inteligentne urządzenie po wyborze fototypu skóry przez operatora sugeruje osobie wykonującej zabieg parametry, dzięki systemowi SAVE OPERATION. Operator ma także możliwość samodzielnego regulowania parametrów – zmniejszania bądź zwiększania, aby optymalnie dostosować moc do potrzeb klienta. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom praca na laserze diodowym MAX DIODE LASER II jest bezpieczna nawet dla osób, które dopiero zaczynają pracę na urządzeniach laserowych – po przeszkoleniu przez szkoleniowca i uzyskaniu certyfikatu. 

Klient, przychodząc na zabieg do gabinetu, nie powinien się w dzisiejszych czasach obawiać, że spędzi kilka godzin w salonie, np. na depilacji nóg. Niemiecka głowica zabiegowa otwiera przed salonem oraz klientem rozwiązania, pozwalające na optymalizację czasu. W zależności od rodzaju zabiegu, operator ma możliwość ustawienia trybu, który pozwoli na odpowiednio szybkie bądź wolne wydawanie impulsów. System RAPID PULSE stworzony został z myślą o do dużych partii, z kolei system SLOW PULSE powstał do opracowania tych mniejszych. Takie innowacyjne rozwiązanie pozwala na połączenie pełnej skuteczności zabiegu z oszczędnością czasu. 

Kolejne rozwiązanie, stanowiące o przewadze lasera MAX DIODE LASER II nad innymi, o którym należy wspomnieć, jest to SCS: SUPER COOLING SYSTEM. Odpowiada on za minimalizację odczuć klienta podczas zabiegu. Zabiegi depilacji stały się dla większości osób niemalże bezbolesne. Operator sam decyduje o zastosowaniu stopnia chłodzenia. Głowica może zostać schłodzona do temperatury od +3 do -5° Celcjusza. 

MAX DIODE LASER II wyróżnia się na rynku także nowoczesnym, niespotykanym wcześniej designem, który przyciąga oko klientów.

Szczycąc się wieloletnim doświadczeniem w branży, współpracą z setkami salonów, gabinetów, ośrodków spa, hoteli, polecamy laser diodowy MAX DIODE LASER II. Urządzenie spełnia wymagania każdego klienta, który marzy o gładkiej, wydepilowanej skórze. 

Rata leasingowa już od 740 zł brutto miesięcznie!

 

IMAGE GROUP

Plac Zamkowy 14

62-500 Konin

Tel. 63 249 15 09, 664 477 701

www.imagecentrum.pl

arkadiusz.wojtczak@imagecentrum.pl