fbpx
Z OSTATNIEJ CHWILI!
23 Październik, 2019
Warszawa
12 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Maystar Cosmética Polska

Hiszpańska firma z siedzibą w Tarragonie, specjalizującą się w produkcji i sprzedaż profesjonalnych kosmetyków oraz produktów depilacji. Z ponad 20-letnim doświadczeniem w sektorze kosmetycznym, firma Maystar zdobył międzynarodową renomę jako producent szerokiej gamy produktów najwyższej jakości.

Firma Maystar Cosmética Laboratories został założona w 1984 przez Jesúsa Bonana, młodego businessmana, którego celem był utworzenie światowej marki – referencyjnej w dziedzinie zawodowej pielęgnacji urody.

Założony cel został osiągnięty w 1991, kiedy Jesús Bonan stworzył i opatentował innowacyjny System Depilacji Roll-On, najczęściej kopiowany i uważny na całym świecie za referencyjny. Od samego początku równolegle pracował także nad rozwojem produktów kosmetycznych, które dzięki doskonałemu przygotowaniu naukowemu miał otworzyć firmie drogę do pozycji najlepszej marki branż kosmetycznej w Hiszpanii.

Obecnie, Maystar dysponuje nowoczesnymi obiektami przemysłowymi o powierzchni blisko 5.000 m2, doświadczony personel świadczy usługi dla klientów w blisko 65 krajach na całym świecie. LABORATORIA MAYSTAR COSMÉTICA Produkty Maystar Cosmética wykonane są z najlepszych pod względem jakości składników czynnych w celu zapewnienia zdrowej, odżywionej i zadbanej skóry, co pomaga na wczesnym etapie walczyć z efektami starzenia oraz codziennych stresów tak, aby jak najdłużej zachować młody wygląd.

Laboratoria Maystar dysponują najwyższej jakości wyposażaniem i personelem. Ich pracownicy to sztab profesjonalistów doświadczonych w zakresie dermokosmetyki, produktów pochodzenia roślinnego oraz prowadzenia badań naukowych. Wysiłek badawczy w połączeniu z wytrwałością doprowadził Laboratoria Maystar do stworzenia szeregu własnych patentów będących kluczem do uzyskania bardziej efektywnych i konkurencyjnych produktów.