fbpx
03 Czerwiec, 2020
Warszawa
14 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Miss Kosmetyczek na start!

Wielogodzinne ćwiczenia choreografii, przymiarki sukien Violi Śpiechowicz, spotkania i rozmowy z gwiazdami, a także relaks w pięknym hotelu – tak spędziły przedświąteczny weekend finalistki konkursu Miss Kosmetyczek 2011.

Dwanaście pięknych pań, finalistek konkursu organizowanego przez Clarenę, spotkało się na zgrupowaniu przed ścisłym finałem, który czeka nas już 9 stycznia w warszawskim hotelu Sheraton. Kto zakwalifikował się do czołówki? Oficjalnie ogłaszamy tegoroczne kandydatki do tytułu Miss Kosmetyczek! Są nimi: Kamila Łapińska z Gliwic, Anna Kapka z Krakowa, Marta Kowalczyk ze Skarżyska-Kamiennej, Sylwia Jędrychowska z Iławy, Marzena Polowy z Oławy, Marzena Czupryna z Częstochowy, Karolina Przygoda z Gniezna, Magda Wadowska z Łodzi, Dominika Jaruszewska-Stefańska z Kielc, Manuela Jesionek z Chojnej, Barbara Jakubowska z Inowrocławia, Halina Siwiec z Tarnowa.

Wszystkie panie pod czujnym okiem Elżbiety Barczyńskiej, choreografki, która przez lata pracowała przy konkursie Miss Polonia, ćwiczyły układy, odpowiednią postawę i poruszanie się na scenie. – Są bardzo podekscytowane, pełne chęci do pracy. To prawdziwe kobiety, które jak sobie coś postanowią, to bardzo, bardzo się starają – mówi Elżbieta Barczyńska. I wie, co mówi, ponieważ współpracowała z najlepszymi. Do konkursu Miss Polonia przygotowywała m.in. Agatę Rubik oraz Miss Polonie: Aleksandrę Spieczyńską, Ewę Tylecką, Martę Matyjasik i Angelikę Jakubowską.

Choreografia, choć bardzo wymagająca dla osób, które przecież na co dzień nie zajmują się chodzeniem po wybiegu, okazała się też dobrą zabawą  dla uczestniczek konkursu – Panie były bardzo zrelaksowane, szczęśliwe. Takie oderwanie się od codzienności było prawie jak wakacje. Mówię prawie, bo przecież finalistki sporo się napracowały – przyznaje Małgorzata Zdziebko-Zięba, ekspert urody Clarena.

Jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń zgrupowania była przymiarka sukien wieczorowych w atelier projektantki Violi Śpiechowicz, która na co dzień ubiera największe polskie gwiazdy.

Kreacje sygnowane ręką projektantki są wprost idealnie stworzone dla kandydatek, doskonale podkreślają atuty sylwetki, nie krępują ruchów, pięknie się układają. Podczas wyjścia finałowego finalistki zaprezentują się właśnie w sukniach jej autorstwa.

Kandydatki do tytułu Miss Kosmetyczek miały także okazję przebywać we wnętrzach, które niedługo będą tłem dla ich urody. Były bowiem honorowymi gośćmi gali Moda i Styl, która odbyła się w miniony weekend właśnie w hotelu Sheraton. Panie spotkały tam wiele osobistości ze świata show businessu, także m.in. Tomasza Kammela, który poprowadzi galę Miss Kosmetyczek już 9 stycznia.

Źródło: Clarena