fbpx
23 Luty, 2020
Warszawa
5 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Miss kosmetyczek wybrana

Czasy, kiedy wybory miss ograniczały się do konkursu Miss Polonia bezpowrotnie minęły. Coraz więcej grup zawodowych organizuje w swoim środowisku konkursy mające na celu wyłonienie najpiękniejszych kobiet. Do tego grona dołączyły ostatnio kosmetyczki.

20 lutego we Wrocławskim Centrum Szkoleniowym firmy Clarena odbyły się pierwsze w Polsce wybory Miss Kosmetyczek. Tytuł najpiękniejszej kosmetyczki otrzymała pani Agata Szlachetka z Tarnowa.

Kandydatki, które wystąpiły w strojach wizytowych, fartuszkach kosmetycznych, sukniach ślubnych i wieczorowych oceniało 7-osobowe jury w składzie: Patricia Popławska, Mirosław Wróbel, Maria Nowakowska, Miss Polonia 2009, Rafał Długosz, dermatolog Danuta Nowicka, Olga Koperkiewicz-Petryczko oraz Andrzej Zaleski.

Nowo wybrana Miss – Agata Szlachetka – ma 29 lat i pochodzi Tarnowa. Ukończyła studia na AWF w Krakowie na kierunku fizjoterapia oraz Studium Kosmetyczne. Jest instruktorką rekreacji ruchowej. W zawodzie pracuje od ośmiu lat, a od dwóch prowadzi własny gabinet odnowy biologicznej – Estetica w Tarnowie. Jej pasją jest wizaż.

Tym konkursem chcieliśmy pokazać, że szewc chodzi w najlepszych butach – wizerunek kosmetyczek odzwierciedla rodzaj oferowanych usług, zabiegów czy kosmetyków, co najczęściej przyciąga klientów i budzi ich zaufanie ? mówi Patricia Popławska – prezes firmy Clarena ? Z drugiej strony chcieliśmy przygotować specjalny event dla głównych odbiorców naszych produktów. Sądząc po dużym odzewie, z jakim spotkały się wybory, to się nam udało.

Pozostaje nam tylko czekać na podobną imprezę w gronie kosmetologów.

Źródło: Clarena