fbpx
Z OSTATNIEJ CHWILI!
15 Grudzień, 2019
Warszawa
6 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Mobilna kosmetyczka Abacosun

Jedyny przenośny gabinet kosmetyczny, który umożliwia świadczenie profesjonalnych usług bezpośrednio w domu Klienta. Zestaw wyposażony jest w wielofunkcyjne Żelazko® Przeciwzmarszczkowe,  akcesoria i kosmetyki  zamknięte w eleganckim neseserze na kółkach, który jednocześnie spełnia funkcję taboretu kosmetycznego.   

 

INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA I  KORZYŚCI 

Mobilna kosmetyczka Abacosun umożliwia wykonywanie skutecznych i prestiżowych zabiegów na twarz i ciało w zaciszu domu Klienta, zapewniając mu pełen komfort i prywatność. 

Mobilna kosmetyczka Abacosun spełnia oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, ponieważ:  

  • autorski program zabiegowy gwarantuje ich skuteczność 
  • neseser zawiera renomowane aparaty i kosmetyki 
  • przystępując do programu otrzymujesz gotowy sposób na biznes 
  • zapewniamy specjalistyczne szkolenie w zakresie obsługi aparatów, procedur zabiegowych  oraz stosowania kosmetyków 
 

CERTYFIKAT ABACOSUN I POMOC W POZYSKANIU FUNDUSZY

Kompleksowe szkolenie zakończone jest egzaminem i potwierdzone certyfikatem, który uprawnia do posługiwania się tytułem  Mobilnej Kosmetyczki Abacosun. Ułatwiamy start w karierze zawodowej pomagając w pozyskaniu funduszy. 

 

NIEZALEŻNOŚĆ | NISKIE KOSZTY | WIELU KLIENTÓW

Jeśli  zaczynasz działalność i nie posiadasz jeszcze samochodu i własnego lokalu, to mobilny gabinet umożliwi Ci profesjonalny start oraz rozwój biznesowy. Najważniejszą zaletą MOBILNEGO SALONU są relatywnie niskie koszty  prowadzenia działalności oraz możliwość obsłużenia dużej grupy klientów, która nie korzysta z usług gabinetów stacjonarnych. Wygodny neseser z aparatami i produktami zapewnia łatwy transport i  przemieszczanie się również środkami komunikacji miejskiej. 

 

NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI

Usługi z dojazdem pod wskazany adres umożliwiają współpracę także z obiektami hotelowymi, których Goście chcieliby skorzystać z zabiegów w swoich apartamentach. Przenośny salon mobilny pozwala obsługiwać uroczystości rodzinne oraz  eventy,  takie jak śluby i wieczory panieńskie. 

 

Rozpocznij swoją karierę z Abacosun. 

 

Więcej informacji: 

 

Abacosun 

tel: 58 664 64 51 

www.abacosun.pl