fbpx
21 Maj, 2020
Warszawa
14 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Musisz tam być: 5. Targi SPA & WELLNESS, Kraków 27-28 maja 2011

Nowości z zakresu medycyny estetycznej, pokazy technik masażu relaksacyjnego oraz leczniczego, zabiegów nieinwazyjnych  wykorzystujących dermokosmetyki, kosmeceutyki i urządzenia kosmetyczne, markowe kosmetyki, innowacyjne terapie i technologie. 27 i 28 maja 2011 r. (piątek, sobota) w Krakowie przy ul. Centralnej 41 A odbędzie się profesjonalna impreza poświęcona tylko i wyłącznie branżom SPA i WELLNESS.

Z myślą o wygodzie zwiedzających przygotowano profesjonalny internetowy program do rejestracji, który pozwala optymalnie zaplanować pobyt na Targach. Prawidłowa rejestracja on-line upoważnia do bezpłatnego uczestnictwa w Targach oraz nieodpłatnego udziału we wszystkich wykładach i szkoleniach, m.in.

  • „Nowoczesne technologie – sposób na pozyskanie nowych klientów i usprawnienie pracy gabinetu” – wykład Serwisu kosmetologicznego
  • „Co się kryje w kosmetykach” – prawda i mity a przenikalność przez skórę – prezentacja przygotowana przez firmę DR. BAUMANN specjalizującą się w produkcji kosmetyków naturalnych
  • „Jak prawidłowo wykonać makijaż permanentny” – prezentacja przygotowana przez firmę Szwedo Group.
  • „Aromasensoryka – skóra w euforii, czyli szczęśliwy klient spa” – o biokosmetykach, olejach i pielęgnacyjnych ekstraktach opowie ekspert z firmy Creme Goods Company.
  • „Nowa koncepcja medycyny estetycznej w day spa” – wykład firmy AMARISS SPA & WELLNESS CONSULTING na temat zastosowania najnowszych osiągnięć biotechnologii w dziedzinie kosmetologii.
  • „Skuteczne działania managerskie w  ośrodkach spa i wellness cz.1 i 2” – seminarium przygotowane przez firmę Projekt Hotel, poruszające zagadnienia związane z higieną i bezpieczeństwem w strefie SPA, rolą kierownictwa w kreowaniu pozytywnego wizerunku gabinetu oraz certyfikacją ośrodków Spa & wellness.
  • „Efektywne zarządzanie ośrodkiem spa i wellness” – praktyczne wskazówki przygotowane przez Polski Instytut Spa i Wellness.

Aby zapisać się na wykłady oraz bezpłatnie uczestniczyć w Targach SPA & Wellness wystarczy wypełnić krótki formularz rejestracyjny na stronie http://www.spa.krakow.pl/ . Pod tym adresem znaleźć można również szczegółowy plan imprezy, informacje o tegorocznych wystawcach oraz nowościach z branży.

Zapraszamy również na

www.facebook.com/Targi.SPA.i.Wellness, gdzie już niedługo pojawią się ciekawe konkursy z jeszcze ciekawszymi nagrodami.