fbpx
Z OSTATNIEJ CHWILI!
14 Grudzień, 2019
Warszawa
5 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

My ciągle się szkolimy

Pani Małgorzata Bojanowska (fryzjerka) i Mariola Leszczyńska (kosmetyczka) są właścicielkami Atelier Urody Nelle w Warszawie. Na naszą prośbę Panie odpowiedziały na parę pytań, które nurtują większość przedstawicieli branży urody.

Atelier Urody Nelle jest trzecim salonem jaki zdecydowały się Panie otworzyć. W dobie wysokiej konkurencji w branży urody, oznacza to, że świetnie radzą sobie Panie na rynku. Jakie są sekrety posiadania licznej klienteli?

To prawda, że na rynku jest wiele salonów, jednak niewiele jest takich, w których pracownicy traktują swoją prace jako pasję. Ciągłe doskonalenie swoich umiejętności i tym samym zdobywanie coraz większego doświadczenia przekłada sie na zadowolenie klientów. Uznanie naszych klientów zdobyłyśmy właśnie takimi działaniami. Każdy klient jest traktowany indywidualnie, słuchamy jego potrzeb i doradzamy, staramy się wykreować wizerunek, a nie tylko wykonać usługę kosmetyczną lub fryzjerską… to sprawia, ze klienci do nas wracają.

Co skłoniło Panie do podjęcia decyzji o zaoferowaniu rezerwacji online klientkom swojego trzeciego salonu?

Jak wiadomo w dzisiejszych czasach internet jest najlepszą wizytówką firmy, ale my otwierając trzeci salon chciałyśmy żeby był on oryginalny i pod względem wystroju jak również obsługi. Gdy dowiedziałyśmy sie o Zapisy24.pl pomyślałyśmy, że to strzał w dziesiątkę! Klient może zapisać się o każdej porze dnia i nocy w dowolnym terminie, to bardzo przydatna opcja. Poza tym wszystkie opcje oferowane przez Zapisy24.pl niesamowicie ułatwiają pracę: skończyło się papierkowe zapisywanie braków w kosmetykach, tu widzimy czarno na białym co się kończy a czego jeszcze nam na długo wystarczy. Planowanie zakupów stało się prostsze. Wreszcie na rynku pojawił sie program stworzony z myślą o nas, fryzjerach, kosmetyczkach, który jest prosty w obsłudze i niesamowicie przydatny. Gratulacje dla twórcy!

Czy po paru tygodniach działania salonu oferującego rezerwacje online, który zarządzany jest z pomocą internetu widać różnice pomiędzy tradycyjnym podejściem do zarządzania salonem a nowoczesnym zarządzeniem online?

Nasz salon działa niecałe trzy tygodnie, jest w nowym miejscu, klienci dopiero sie do nas przekonują, ale większość rezerwacji, jakie mieliśmy było dokonanych za pomocą Zapisy24.pl. Stworzyłyśmy juz całą bazę kosmetyków. Tworzymy receptury dla danego klienta, jest to bardzo pomocne i przydatne. Jesteśmy bardzo zadowolone z takiej formy współpracy.

Dziękujemy i życzymy samych sukcesów!

źródło: zapisy24.pl