Z OSTATNIEJ CHWILI!
25 Apr, 2019
Warsaw
22 ° C
Do góry
  /  Nasza Misja

NASZA MISJA

Internetowy Magazyn Profesjonalistów Branży Kosmetycznej i SPA jest pierwszym, a zarazem największym, dynamicznie rozwijającym się branżowym portalem naukowo – informacyjnym integrującym środowisko zawodowe i poświęconym zagadnieniom ze świata kosmetologii oraz nauk pokrewnych. W tym dziale możesz zapoznać się z misją jaką sobie wyznaczyliśmy. Przedstawiamy ideę stworzenia magazynu internetowego Kosmetologia.com.pl i cele jakie on realizuje.

Magazyn Kosmetologia.com.pl jest pierwszym, a zarazem największym dynamicznie rozwijającym się portalem naukowo – informacyjnym (Rejestr Dzienników i Czasopism poz. 2076), poświęconym zagadnieniom ze świata kosmetologii i nauk pokrewnych.

Dostarczamy Ci aktualnej wiedzy oraz rozwiązań pozwalających na efektywną codzienną praktykę. Tworzymy platformę kontaktu pomiędzy ekspertami oraz potencjalnymi klientami, umożliwiamy kontakt i wymianę doświadczeń pomiędzy specjalistami/kolegami z branży.

Tego wszystkiego oczywiście nie moglibyśmy zrealizować samodzielnie, dlatego współpracują z nami specjaliści z różnych dziedzin kosmetologii, kosmetyki i dziedzin pokrewnych, którzy na łamach Serwisu Kosmetologicznego dzielą się swoją wiedzą.

Umożliwiamy również i Tobie zaprezentowanie się w szerokim gronie i podzielenie się swoją wiedzą i umiejętnościami.

Nasze priorytety:

  • Tworzenie aktualnej, unikalnej i wiarygodnej informacji – publikacje znajdujące się w Serwisie są aktualne, unikalne w skali polskiego internetu i stanowią rzetelne źródło informacji. Staramy się, aby były obiektywne, wiarygodne i udostępniane jak najszybciej.
  • Bogata baza artykułów branżowych – zbieramy w jednym miejscu pokaźną bazę wyselekcjonowanych publikacji branżowych tworzonych tylko przez ekspertów w swojej dziedzinie.
  • Integracja środowiska branży kosmetologicznej i kosmetycznej – jest to jeden z ważniejszych elementów naszej działalności. Naszą wizją jest stworzenie silnej solidarnej grupy zawodowej, posiadającej ukształtowane poczucie tożsamości i kroczącej dumnie po swoich ścieżkach zawodowych.
  • Dostarczanie rozwiązań pozwalających na efektywną codzienną praktykę – nowoczesne systemy technologiczne pozwalają na zastosowanie narzędzi ułatwiających prowadzenie codziennej praktyki.

Wierzymy, że dzięki tworzeniu największego w Polsce serwisu naukowo – informacyjnego branży kosmetologicznej, oferującego centrum wymiany doświadczeń, ciekawej zawartości, profesjonalnego podejścia zespołu redakcyjnego magazynu internetowego Kosmetologia.com.pl obranej misji oraz dzięki naszym PARTNEROM i użytkownikom – będziemy budować sukces i realizować naszą ideę każdego dnia.