fbpx
04 Lipiec, 2020
Warszawa
16 ° C
Do góry
Image Alt

Nasza Misja

CO JEST NASZĄ MISJĄ?

SC Beauty Magazine jest pierwszym, a zarazem największym, dynamicznie się rozwijającym branżowym portalem naukowo-informacyjnym integrującym środowisko zawodowe i poświęconym zagadnieniom ze świata kosmetologii i nauk pokrewnych. Przedstawiamy ideę stworzenia magazynu internetowego SC Beauty Magazine i cele jakie on realizuje.

Dostarczamy Ci aktualnej i praktycznej wiedzy oraz rozwiązań pozwalających na  efektywną, codzienną praktykę. Tworzymy platformę kontaktu i wymianę doświadczeń pomiędzy ekspertami/kolegami z branży.

Tego wszystkiego oczywiście nie moglibyśmy zrealizować samodzielnie, dlatego współpracują z nami specjaliści z różnych dziedzin kosmetologii, kosmetyki i dziedzin pokrewnych, którzy na łamach SC Beauty Magazine dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Umożliwiamy również i Tobie zaprezentowanie się w szerokim gronie i podzielenie się swoją wiedzą i umiejętnościami.

 

Nasze priorytety:

  • Tworzenie aktualnej, unikalnej i wiarygodnej informacji – publikacje znajdujące się w Serwisie są aktualne, unikalne w skali polskiego internetu i stanowią rzetelne źródło informacji. Staramy się, aby były obiektywne, wiarygodne i udostępniane jak najszybciej.
  • Bogata baza artykułów branżowych – zbieramy w jednym miejscu pokaźną bazę wyselekcjonowanych publikacji branżowych tworzonych tylko przez ekspertów w swojej dziedzinie.
  • Integracja środowiska branży kosmetologicznej i kosmetycznej – jest to jeden z ważniejszych elementów naszej działalności. Naszą wizją jest stworzenie silnej solidarnej grupy zawodowej, posiadającej ukształtowane poczucie tożsamości i kroczącej dumnie po swoich ścieżkach zawodowych.
  • Dostarczanie rozwiązań pozwalających na efektywną codzienną praktykę – nowoczesne systemy technologiczne pozwalają na zastosowanie narzędzi ułatwiających prowadzenie codziennej praktyki.

 

Wierzymy, że dzięki tworzeniu największego w Polsce serwisu naukowo – informacyjnego branży kosmetologicznej, oferującego centrum wymiany doświadczeń, ciekawej zawartości, profesjonalnego podejścia zespołu redakcyjnego magazynu internetowego SC Beauty Magazine.pl obranej misji oraz dzięki naszym PARTNEROM i użytkownikom – będziemy budować sukces i realizować naszą ideę każdego dnia.