fbpx
06 Lipiec, 2020
Warszawa
19 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Naturalnie, że naturalnie

Era napompowanych ust i nienaturalnie wygładzonych rysów twarzy odchodzi w zapomnienie. Obecnie trwa moda na naturalne piękno.

 
Co kryje się pod pojęciem. Przede wszystkim umiar w korzystaniu z zabiegów medycyny estetycznej. Powrót do prawdziwego oblicza urody można dostrzec w obecnie panujących trendach: grube, nieujarzmione brwi, matowe, delikatnie obrysowane usta, lekki róż. 
 
Niestety, w obawie o zmarszczki, po botoks i wypełniacze sięgają coraz to młodsze kobiety, a liczba oraz sposób przeprowadzenia zabiegów jest prawnie nieuregulowany.
 
Bardzo często nadmierna liczba iniekcji negatywnie wpływa na wygląd skóry. Nadęte usta, brak mimiki to tylko niektóre aspekty medycyny estetycznej. Obecnie specjaliści dążą do naturalnego wyglądu twarzy. Iniekcje planuje się w taki sposób, aby nie blokować zbyt mocno pracy mięśni twarzy.
 
Duża objętość wypełniacza również jest niewskazana. Stosuje się takie dawki, które podkreślą naturalne piękno czerwieni wargowej. 
 
Miejmy nadzieję, że wszystkie zabiegi zostaną tak przeprowadzone, że zarówno klient jak i wykonujący będzie z siebie w pełni zadowolony.