fbpx
Z OSTATNIEJ CHWILI!
23 Październik, 2019
Warszawa
12 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

logo_ergo_s.jpg

Nie daj się zaskoczyć – z nami dowiesz się więcej

To przełomowy moment dla przemysłu kosmetycznego – na mocy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) Nr 1223/2009 z dnia 30.11.2009. po raz pierwszy w historii Unii Europejskiej nastąpi ujednolicenie przepisów prawnych dotyczących kosmetyków we wszystkich krajach członkowskich oraz w krajach takich jak Norwegia, Islandia i Lichtenstein.

{jathumbnail off}Od 11 lipca 2013 roku wszystkie produkty kosmetyczne wprowadzane na rynek europejski powinny spełniać określone  wymagania, niektóre z nich już obowiązują lub będą obowiązywać jeszcze przed 2013 rokiem.

logo_ergo_s.jpgCelem szkolenia jest przedstawienie zmian legislacyjnych objętych niniejszym Rozporządzeniem. Uczestnicy kursu zdobędą pełną wiedzę w zakresie nowych przepisów prawnych oraz zostaną przygotowani do praktycznej realizacji działań w tym obszarze. Poszczególne tematy omawiane będą przez najlepszych specjalistów z branży.

Zajęcia przeznaczona są dla producentów kosmetyków, a w szczególności osób zajmujących się w firmie zapewnieniem i kontrolą jakości oraz dla pracowników odpowiedzialnych za przestrzeganie wymagań prawnych w procesie produkcji, wprowadzania na rynek produktów kosmetycznych i prowadzenie dokumentacji.

Dla uczestników szkolenia zapewniamy:

  • w czasie trwania całego kursu dostęp do portalu www.kosmetyki-szkolenie.pl, na którym będą do pobrania m.in. aktualne wymagania prawne, wszystkie wykłady, nowości naukowe,
  • bezpłatne konsultacje w czasie trwania całego kursu w zakresie opracowania procedur i instrukcji dotyczących systemów zarządzania,
  • indywidualne doradztwo naszych wykładowców dla wprowadzania rozwiązań w Państwa firmie oraz pomoc w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji,
  • pełny dostęp do forum wymiany doświadczeń z możliwością pobierania danych (wykłady, aktualności prawne, nowości naukowe) na stronie www.kosmetyki-szkolenie.pl.

Program zajęć obejmuje 24 godziny wykładów i zajęć praktycznych zrealizowanych
w okresie od 16 do 18 maja 2012 w Krakowie.

Zapraszamy do obejrzenia wersji demo portalu internetowego, uruchomionego na potrzeby kursu. Kliknij

Przedstawiamy tam sylwetki wykładowców, szczegółowe zagadnienia realizowane w programie zajęć, aktualności organizacyjne.

Pełna wersja portalu będzie udostępniona dla uczestników szkolenia.

Więcej informacji w zakładce „Szkolenia”

Zgłoszenia i rejestracji w Kursie można dokonywać poprzez przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres :info@ergosol.pl (formularz do pobrania dostępny na stronach www.ergosol.pl oraz www.kosmetyki-szkolenie.pl

Informacje o szkoleniach można uzyskać pod nr telefonu

12-445-64-49

lub/i 512-391-787