fbpx
24 Styczeń, 2020
Warszawa
1 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Nowa metoda walki z niedoskonałościami konturu oka – czy jest skuteczna?

Mesoestetic Pharma Group ujawniła swój najnowszy pomysł na pozbycie się zmarszczek i linii ekspresji, worków pod oczami i opadającej górnej powieki.

 

Global EyeCon jest wygodnym i skutecznym programem łączącym skórkę z roztworem transepidermalnym osiągającym widoczne wyniki już po pierwszej sesji. Program obejmuje sześć sesji na przemian: trzy sesje okołookularowe i trzy transepidermalne.

 

Skórka wokół oka ma działanie depigmentacyjne i przeciwstarzeniowe i ma konsystencję żelową co zapobiega migracji produktu w celu zwiększenia bezpieczeństwa podczas stosowania. Roztworem okołookularnym jest transepidermalny roztwór zawierający składniki depigmentujące, które działają na mikrokrążenie. Nadaje się do urządzeń z mikroigłą ale również z innymi systemami transepidermalnymi.

 

Po zastosowaniu microneedlingu, zostanie nałożona maska z włókna kryształowego oraz hydrożelowa maska z działaniem depigmentującym. Te nawilżające i anty-zmarszczkowe produkty zapewniają ukojenie, świeżość i komfort po wykonanym zabiegu.

 

SC Beauty