fbpx
01 Lipiec, 2020
Warszawa
24 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Nowoczesny mężczyzna – dbający o siebie i innych

Nastały czasy kiedy mężczyzna dba o swój wygląd i nie jest to fakt, którego się wstydzi, a wręcz przeciwnie. Mężczyzna nowoczesny to mężczyzna zadbany.

Minimum, które cechuje takiego mężczyznę to zachowanie higieny osobistej na wysokim poziomie np. zadbane dłonie i paznokcie, czyste włosy, wypielęgnowana skóra, fryzura czy zarost. Wielu mężczyzn dąży do uzyskania nieskazitelnej sylwetki. Jest on wtedy inaczej odbierany przez otoczenie, bardziej poważnie jako partner nie tylko biznesowy…

Większość salonów czy miejsc zajmujących się strefą beauty wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i wymaganiom, które stawiają przed nimi klientki płci żeńskiej, zapominając o Panach, którzy coraz chętniej odwiedzają takie miejsca i równie chętnie jak Panie zapoznają się i korzystają z oferty skierowanej i przygotowanej właśnie dla nich..

Panowie mogą skorzystać z równie szerokiej gamy zabiegów, które są mniej lub bardziej inwazyjne, w zależności od pory roku, a także chęci uzyskania mniej lub bardziej spektakularnych efektów.

Zabiegi na ciało takie jak masaż klasyczny czy relaksacyjny, peeling całego ciała sprawdza się idealnie dla Panów zmęczonych codzienną gonitwą dnia.

Jeżeli problemem spędzającym sen z powiek są włosy pojawiające się w nieodpowiednim miejscu udaj się na zabieg laserowego usuwania owłosienia,. Jest to najbardziej skuteczna i trwała depilacja.

Zadbane dłonie to wizytówka każdego człowieka, więc profesjonalnie wykonany manicure da Ci poczucie wysokiego komfortu.

Szeroka gama zabiegów na twarz, które kosmetolog dobierze w zależności od typu skóry i jej potrzeb. Np. gdy jest ona niedotleniona i szara niezwykle przyjemny jest zabieg oxybrazji. Z kolei cera ze skłonnością do zmian trądzikowych, niejednolity koloryt oraz pozbawiona jędrności idealnie będzie nadawać się na zabieg peelingu węglowego. Podczas tego zabiegu cząsteczki węgla absorbują energię światła laserowego, w wyniku czego powstają „mikroeksplozje” powodujące głębokie oczyszczenie skóry, zwężenie porów oraz ujednolicenie kolorytu. Jeżeli czujesz, że upływ czasu daje o sobie znać na Twojej skórz  ,a grawitacja zaczyna na nią nadmiernie działać przez co staje się wiotka i pozbawiona gęstości zdecyduj się na Carbolift – mało inwazyjna i niezwykle skuteczna alternatywa dla nici PDO oraz intensywna stymulacja skóry do silnego zagęszczania poprzez kontrolowane mikrouszkodzenia tkanek.

Analizując ofertę dla Panów, śmiało możemy stwierdzić, że każdy znajdzie coś dla siebie, bo jest równie bogata i zróżnicowana jak oferta skierowana do płci żeńskiej. Drogie Panie kolejny raz udając się na chwile relaksu, pomyślmy o naszych mężczyznach i pomóżmy im dokonać właściwego wyboru.

Panowie warto wstąpić i skonsultować swoje wątpliwości z profesjonalistami.

SC Beauty Magazine