fbpx
26 Luty, 2020
Warszawa
3 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Nowy dział w Serwisie Kosmetologicznym

Osoby pracujące w branży kosmetycznej bardzo często dokształcają się za pomocą czasopism branżowych. Nie zawsze jednak mają czas na to, aby analizować, które z nich są najbardziej wartościowe. Postanowiliśmy ułatwić wam to zadanie.

Często, kiedy wchodzimy do dużych księgarni w centrach handlowych zyskujemy dostęp do kilkunastu, a czasami nawet kilkudziesięciu czasopism z branży kosmetycznej. Przerzucamy kartki, decydujemy się na zakup, który najczęściej wiąże się z wydatkiem ok. 10 zł i po przyjściu do domu niejednokrotnie odkrywamy, że tak właściwie nie o to nam chodziło.

Niezależnie od tego, czy chcemy przejrzeć wszystkie czasopisma na sklepowej półce, czy odwiedzić strony internetowe redakcji, zajmie nam to bardzo dużo czasu, kiedy jeszcze dodamy do tego rozbieżności w terminach ukazywania się nowych numerów, dojdziemy do wniosku, że raczej nie jesteśmy w stanie stale trzymać ręki na pulsie.

Postanowiliśmy zaspokoić potrzeby osób zainteresowanych śledzeniem na bieżąco prasowych nowinek i stworzyć dla was pierwszy, największy na rynku przegląd prasy.

W zakładce edukacja, powstanie nowy dział, w którym pojawiać się będą opisy najnowszych numerów czasopism kosmetycznych, obejmujących tematyką różne aspekty pracy kosmetologa i kosmetyczki. Większość z nich adresowana jest do osób pracujących na co dzień w gabinetach, nie zabraknie jednak prasy opisującej inne dziedziny kosmetologii.

W oczekiwaniu na najnowsze numery, najbardziej popularnych czasopism, zamieszczamy na razie opisy ostatnich wydań mniej znanych pism.

Zapraszamy do regularnego odwiedzania naszego nowego działu!