fbpx
09 Lipiec, 2020
Warszawa
21 ° C
Do góry
Image Alt

O nas

Dlaczego branża kosmetyczna?

Głęboko wierzymy, że branża kosmetyczna zasługuje na więcej. To dzięki niej świat staje się piękniejszy i bardziej szczęśliwy.

Sposób w jaki ją zmieniamy polega na podnoszeniu jej jakości, dostarczaniu nowoczesnej wiedzy i metod które sprawiają, że dotychczasowe terapie stają się nieaktualne.

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie kosmetologii i dzielimy się doświadczeniem

Współtworzymy branżę kosmetyczną w Polsce stale podnosząc jej poziom od ponad 13 lat.

Realizujemy to m.in. poprzez sieć klinik medycyny estetycznej i kosmetologii – SC Beauty Clinic, dostarczanie nowoczesnych metod zabiegowych w ramach SC Beauty Medical oraz nasz magazyn branżowy SC Beauty Magazine.

Wspólnie budujemy branżę beauty

Jesteśmy ekspertem, który realizuje holistyczne podejście do branży beauty i pokazuje innowacyjne rozwiązania i możliwości wykorzystania pełnego potencjału kosmetologii.

Kreujemy w Polsce jako pierwsi nowe trendy „slow beauty” i „kosmetologii personalizowanej”. Oznacza to indywidualne, holistyczne podejście, najwyższą jakość bez wszędobylskiego pośpiechu.

Niezmiernie się cieszymy, że nasze starania dostrzegają inni, przyznając liczne nagrody i wyróżnienia – w tym dla jednej z najbardziej innowacyjnych firm w Polsce – nagroda Innowator 2018.