fbpx
24 Maj, 2020
Warszawa
12 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Odchudzające jedzenie

Trwają badania nad dodatkiem do żywności, który przyspiesza metabolizm i pozwala pozbyć się dodatkowych kalorii. Czy to pierwszy krok do wynalezienia odchudzającego jedzenia?

Wiele naszych klientek marzy o możliwości bezkarnego konsumowania niezdrowych przysmaków. Już wkrótce to marzenie może się spełnić. DHC – tajemnicza substancja pozyskiwana z dobrze nam znanej papryczki chili, już dawno znalazła się w kręgu zainteresowania specjalistów od żywienia.

Początkowo DHC dodawano do tabletek odchudzających, ale producenci żywności wiążą z nią dużo większe nadzieje. Substancję stosowano już w USA i Japonii. Ostatnio Brytyjska Agencja ds. Standardów Żywności (Food Standards Agency) uznała DHC za całkowicie bezpieczne dla organizmu. Oczekujemy jeszcze na decyzję komisji europejskiej o dopuszczeniu produktu do sprzedaży.

Dietetycy jak zwykle są sceptyczni i tłumaczą, że nic nie zastąpi zdrowej diety i aktywności fizycznej. My jednak pozwolimy sobie na chwilę beztroski i oddamy się marzeniom o odchudzających słodyczach i fast-foodach…

Źródło: PAP Life