fbpx
04 Czerwiec, 2020
Warszawa
18 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Odchudzanie na wagę złota

Władze Dubaju płacą złotem za stracone kilogramy! Akcja ma za zadanie zachęcić ludzi do uzyskania optymalnej wagi oraz prowadzenia zdrowszego trybu życia.

Program o nazwie Your Weight in Gold nie bez przyczyny zbiega się z dziewiątym miesiącem kalendarza muzułmańskiego ramadanem. Zainteresowani udziałem w przedsięwzięciu mogli rejestrować się tylko do 19 lipca i by otrzymać wypłatę, czyli gram złota za kg schudnąć muszą co najmniej 2 kg. Ale na tym nie koniec niespodzianek finansowych, bowiem trzy osoby z najlepszymi wynikami wezmą udział w losowaniu złotej monety o wartości 5400 dol.

Koniec programu przewidziano na 16 sierpnia. Wtedy to uczestnicy odbędą drugie, po tym rejestracyjnym, ważenie. Niestety są i żelazne zasady, które zastrzegli sobie organizatorzy oraz sponsorzy – Dubai Multi Commodities Center (DMCC) i Dubai Gold & Jewelry Group (DGJG). Po pierwsze nie wolno stosować niezdrowych metod, a po drugie chudnąć w zamian za złoto mogą wyłącznie osoby z nadwagą. Trzymamy kciuki za zwycięzców!

Źródło: Dubai Municipality / kopalniawiedzy.pl