fbpx
08 Grudzień, 2019
Warszawa
8 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Ogłaszamy styczniową i już ostatnią odsłonę konkursu „Pisz i Wygrywaj”

Macie ostatnią możliwość podzielenia się swoją wiedzą przed dużym gronem fanów i pasjonatów kosmetologii. Miło nam ogłosić, że w styczniu towarzyszyć nam będzie firma Klapp Cosmetics – pionier w świecie piękna i wyznaczania innowacyjnych zabiegów.

Kilka słów o konkursie

Sprawa jest prosta. Logujecie się na kosmetologii, dodajecie artykuł, a my go oceniamy. Jeżeli jest ciekawy i poprawny merytorycznie, ukazuje się na łamach naszego portalu.

Jak co miesiąc, dla najlepszego pisarza, przygotowaliśmy interesującą nagrodę. Tym razem będzie to Skin Refining Serum KLapp Cosmetics, profesjonalny kosmetyk o doskonałych właściwościach odmładzających.

Zawarty w serum Regestril ™ oraz składniki stymulujące mikrocyrkulację tworzą obiecujący duet. Razem wspierają regenerację komórkową naskórka. Przynosi to dwa pozytywne efekty: cera jest rozświetlona i wyrównana, a ujścia gruczołów łojowych stają się oczyszczone. 

Specjalne pigmenty wspierają ten harmonijny efekt niczym photo-shop, wyrównując zmarszczki i nierówności. Szczególnie atrakcyjny jest obecny tu peptyd brązujący. Stymuluje on naturalną produkcję melaniny. W ten sposób uzyskuje się jednolitą pigmentację skóry.

Brzmi ciekawie? Zatem do pracy! A my z niecierpliwością czekamy na Wasze zgłoszenia.