fbpx
19 Luty, 2020
Warszawa
6 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Ogólnopolskie Mistrzostwa Makijażu na jesiennych targach Venus

Dużą atrakcją Targów Medycyny Estetycznej, Artykułów Fryzjerskich i Kosmetycznych – Venus, będą widowiskowe zawody – Ogólnopolskie Mistrzostwa Makijażu.

Konkursowi prestiżu doda profesjonalne jury obradujące pod przewodnictwem Ewy Filipeckiej – artysty makijażu, kreatora wizerunku a jednocześnie Mistrzyni Polski w Makijażu Profesjonalnym. Mistrzostwa odbędą się na targach Venus 2010 już po raz szósty.

Ideą targów jest przedstawienie najnowszych trendów i sposobów pielęgnacji zarówno kobiecej, jak i męskiej urody. Dlatego na stoiskach firm z całej Polski przeważają oferty zakładów fryzjerskich, kosmetycznych, salonów odnowy biologicznej. Nie brakuje pokazów najnowocześniejszych urządzeń kosmetycznych i solaryjnych. Ponadto targi Venus są miejscem prezentacji najmodniejszego wyposażenie salonów. Wystawa umożliwia producentom kosmetyków, producentom i dystrybutorom aparatury oraz wyposażenia salonów dotarcie do swoich odbiorców – kosmetyczek, fryzjerów, lekarzy dermatologów, chirurgów plastycznych, farmaceutów.

W ramach wystawy zwiedzający mają okazję do zapoznania się z tajnikami zabiegów upiększających na twarz i ciało oraz wzięcia udziału w licznych pokazach najnowszych trendów fryzjerskich i makijażu. Goście mogą zasięgnąć również rady specjalistów z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej w punktach konsultacyjnych.