fbpx
Z OSTATNIEJ CHWILI!
23 Październik, 2019
Warszawa
14 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

ORON 56 NPM – najnowsze osiągnięcie w makijażu permanentnym

Specjaliści od wizażu wiedzą, że makijaż to znacznie więcej niż usługa. To przede wszystkim sposób na podkreślenie piękna i wyrażenie siebie. Izraelska firma NPM stworzyła urządzenie, które doskonale oddaje te wartości. ORON 56 zmienia dotychczasową definicję makijażu permanentnego i daje profesjonalistom zupełnie nowe, nieznane dotąd możliwości.

Inteligencja, jakość, precyzja

NPM jest firmą stworzoną przez profesjonalistę z 25-letnim doświadczeniem. Marka jest światowym liderem makijażu permanentnego i odnosi w tej dziedzinie ogromne sukcesy. NPM to przede wszystkim nowa jakość usługi – urządzenie ORON 56 poprzez swoją dokładność i precyzję pozwala wykorzystać maksimum możliwości, jakie daje makijaż permanentny:

  • z urządzeniem ORON 56 czas wykonania makijażu zostaje skrócony nawet o 80%
  • bezkonkurencyjna precyzja umożliwia wykonanie idealnych kresek bez odchyleń w bok
  • zaawansowana technologia eliminuje efekt „szarpania” skóry i pozwala znacznie zredukować nieprzyjemne odczucia podczas zabiegu
  • najwyższej jakości farmaceutyczne pigmenty NPM zapewniają wyjątkową trwałość i wspaniałe kolory
  • bezpieczeństwo klienta dzięki stabilnym kartridżom NPM, które zapewniają odpowiednią głębokość nakłucia i chronią przed nieopatrznym uszkodzeniem skóry

Wysoki standard wykonania

ORON 56 to urządzenie dla profesjonalistów preferujących pracę z najlepszymi. Firma NPM stworzyła dopracowane pod każdym względem urządzenie, które opiera się na bezcennym, budowanym przez wiele lat know how. Główny element aparatu został wykonany z jednego kawałka metalu, anodowanego zgodnie ze standardami stosowanymi w lotnictwie. Urządzenie wyposażone jest w elektroniczny „mózg” – mikroprocesor stale kontroluje pracę aparatu i przekazuje dane dotyczące obrotów, napięcia itd. Ergonomiczna rączka wyposażona w stabilizatory i diodę znacznie zwiększa komfort pracy i wpływa dodatnio na jakość efektów. Dodatkowymi atutami urządzenia są dotykowy panel sterowniczy wykonany z trwałych materiałów wysokiej klasy oraz elegancka obudowa podkreślająca prestiż gabinetu.