fbpx
09 Listopad, 2019
Warszawa
10 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

zapisy 24

Otwierasz salon? Nie zapomnij o internecie

Sprawdź czy konkurencyjny Salon ma stronę internetową i czy oferuje klientom możliwość rezerwacji on-line. Jeżeli jeszcze nie, masz spore szanse by dorównać jej liczbą klientów, a nawet w krótkim czasie prześcignąć ją w tym zakresie. Postaw na Internet! Skorzystaj z Zapisy24.pl gdy masz stronę internetową, lub wybierz gotowy szablon strony oferowany przez System.

Klienci są wygodni

Skończyły się czasy, gdy zadowolenie klienta osiągaliśmy jedynie dzięki wysokiej jakości usługi. W obecnych latach liczy się ?otoczka?, czyli to, jak klient jest obsługiwany, jak zachęcasz go do podjęcia decyzji o wizycie i jak traktujesz go pomiędzy wizytami. Klient oczekuje udogodnień w obsłudze.

Ucieszy się, gdy za pomocą rezerwacji on-line zapisze się na zabieg w sobotę wieczorem, lub w niedzielę, gdy Ty już będziesz daleko poza Salonem. Ponadto klient nie będzie musiał pamiętać dokładnej daty i godziny wizyty, bo System Zapisy24.pl poinformuje go o niej na dzień przed spotkaniem.

Dzięki Systemowi Zapisy24.pl klient łatwo zarejestruje się na Twoją stronę www, obejrzy profile Twoich pracowników, zobaczy jakie świadczą usługi, ile one trwają i jakie są ich ceny. Klient po takim rozeznaniu chętnie zapisze się na zabieg w wolnym terminie. Zapisy24.pl są aktualizowane na bieżąco, więc możliwość zdublowania się rezerwacji jest ograniczona do zera.

Zapisy24.pl docierają do klienta w jego własnym domu, w wygodnym fotelu, przed telewizorem, przy biurku, lub w biurze podczas przerwy na kawę, czyli wszędzie tam gdzie klient ma dostęp do Internetu.

A co z klientami nie korzystającymi z Internetu?

 

Zastanawiasz się, jak zadbać o interesy klientów nie przekonanych do Internetu? Zapisy24.pl może być obsługiwany przez twojego pracownika, który szybko zarezerwuje wizytę dla Twojego klienta podczas rozmowy telefonicznej.
A jacy zadowoleni będę Twoi klienci, gdy otrzymają SMS z przypomnieniem o wizycie na dzień przed spotkaniem! Wkrótce przekonają się, że rezerwacje on-line to udogodnienie stworzone specjalnie dla nich i chętnie wrócą do Ciebie,? lecz tym razem przez Internet.

Marketing szeptany

Salony fryzjersko-kosmetyczne stosujące System Zapisy24.pl są często polecane kolejnym osobom przez zadowolonych klientów. Nie zachwalają Twój Salon:
Słyszałaś o nowym Salonie? Mają tam rezerwację on-line.

Nie! Nie musisz dzwonić! Wystarczy że wejdziesz na ich stronę www i zaznaczysz wolne miejsce w kalendarzu.

No i nie musisz o tym pamiętać! Wyślą Ci sms na dzień przez wizytą.
Idą z duchem czasu więc na pewno mają najnowszy sprzęt i wiedzą wszystko o nowoczesnej kosmetyce.

Zyskuje klient – zyskujesz Ty

Zapisy24.pl to korzyści dla Twojego klienta, oraz dla Ciebie. Każdy właściciel Salonu korzystający z Systemu Zapisy24.pl jest zachwycony prostotą obsługi! System Zapisy24.pl gwarantuje szybki rozwój sieci klientów. Nowi klienci, którzy dotrą do Twojego Salonu przez stronę www będą zadowoleni z obsługi i będą Cię polecać innym. Im więcej będziesz mieć klientów, tym większa będzie Twoja wiedza o nich i o Twoich zasobach.

Będziesz wiedział, jakie zabiegi są popularne, jacy pracownicy najwyżej cenieni, którzy klienci najbardziej dochodowi. Dzięki tej wiedzy umiejętnie dobierzesz ofertę dla poszczególnych grup klientów i będziesz trafiać dokładnie w ich potrzeby, co gwarantuje Ci wzrost lojalności, oraz wzrost liczby klientów z polecenia. Ta spirala korzyści się nie kończy. Ona się rozrasta.

Wejdź na www.zapisy24.pl i wypróbuj wersję demo Systemu.

zapisy 24
Artykuł powstał dzięki wsparciu naszego Partnera
www.zapisy24.pl
Rezerwacje online w Twoim Salonie