fbpx
24 Styczeń, 2020
Warszawa
-0 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

PANDA – Oprócz fryzjerstwa tworzą też kosmetologię Nowości w ofercie PANDA BEAUTY

25 lat działalności firmy Panda z Trzebnicy, największego producenta mebli branżowych, to doświadczenie, z którego warto czerpać inspiracje prowadząc własny biznes. Za osiągnięciami polskiej firmy stoją wszakże sukcesy jej klientów, którzy skorzystali z możliwości wyposażenia swojego salonu, gabinetu lub centrum Wellness&Spa w najwyższej jakości meble i urządzenia. Postaramy się wyjaśnić jak przebiega droga pomiędzy funkcjonalnością, wysublimowaną estetyką, a przystępną ceną oraz gdzie występują kluczowe czynniki sukcesu.

LIDER RYNKU

Polski producent mebli PANDA jest niekwestionowanym liderem rynku mebli branżowych. Firma ta od 1990 r. sukcesywnie zdobywała uznanie klientów wyposażając blisko pół tysiąca salonów fryzjerskich w nieprzeciętne kolekcje mebli  oparte na oryginalnym wzornictwie najlepszych polskich i zagranicznych szkół projektowych. Tak duży sukces nie jest przypadkiem, jeśli weźmiemy pod uwagę konsekwencję w realizacji misji firmy. O jakości produktów firmy Panda i uznaniu dla jej działalności świadczy fakt, iż Panda zdobyła wiele prestiżowych nagród i wyróżnień, w tym m.in. złote medale MTP, Dolnośląski Certyfikat Gospodarczy (r.2007) czy Gazele Biznesu (r.2004). Ponadto firma  posiada Certyfikaty Zarządzania Jakością ISO 9001,ISO 14001.

MIŁOŚĆ DO MEBLI

Oryginalny design, świetna jakość materiałów i dbałość o detale doprowadziły polskiego producenta na sam szczyt branży meblarskiej. Misją firmy od samego początku działalności było dostarczanie polskim klientom kompletnego produktu w najwyższej jakości i najbardziej rozsądnej cenie.  W ten sposób wyznaczone priorytety pozwoliły na stworzenie niebanalnych kolekcji takich jak OVO, GALAXY czy SHINE, które z jednej strony zaskakują luksusem, komfortem i oryginalnym, barwnym designem, a z drugiej są niezwykle bogate w ergonomiczne rozwiązania ułatwiające codzienną pracę z klientem. Wysoką jakość produktu gwarantują doskonałej jakości materiały pochodzenia europejskiego z których powstają fotele i cała reszta asortymentu tego producenta. 

KOMPLETNA OFERTA

Sukces w jednej dziedzinie często przekłada się na dobre rezultaty w pokrewnych obszarach. Zaufanie jakim klienci obdarzają firmę PANDA zaowocowało poszerzeniem oferty handlowej o inne produkty uzupełniające zapotrzebowanie rynku. Firma posiada w swojej ofercie nie tylko meble do salonów kosmetycznych oraz wellness&Spa  z możliwością personalizacji według oczekiwań klienta, ale również urządzenia kosmetyczne począwszy od frezarek, lamp, wapozonów, sterylizatorów, czy autoklawów medycznych, a skończywszy na tzw. kombajnach kosmetycznych, których mnogość funkcji można dowolnie dopasowywać do indywidualnych potrzeb klienta. W asortymencie urządzeń kosmetycznych największym zainteresowaniem klientów cieszą się urządzenia marki ATHENA. Zaliczają się do nich urządzenia do wykonywania, obowiązkowych w każdym salonie kosmetycznym, zabiegów elektrostymulacji, presoterapii, elektrokoagulacji, fal radiowych, mikrodermabrazji, peelingu kawitacyjnego, ultradźwięków, galwanizacji czy jonoforezy.

W ofercie są również urządzenia do: mikrodermabrazji korundowej, oxybrazji, mezoterapii mikroigłowej, makijażu permanenentnego. Ponadto znajdują się tu również: dermomasażer, fale radiowe z laserem biostymulującym, liposukcja ultradźwiękowa ze światłem infrared i lipolaser. 

RELACJE Z KLIENTEM

Oczywiście firmę tworzą nie tylko produkty z oferty ale również doświadczona i wykwalifikowana kadra. Pracownicy firmy charakteryzują się wysoką kulturą obsługi i zaangażowaniem, dzięki któremu pomogą zaprojektować każdy salon marzeń. Należą także do uznanych w branży ekspertów, o czym świadczy choćby fakt ich udziału w realizacji bardzo popularnego programu telewizyjnego Salonowe Rewolucje. Realizując wymagania klientów, firma PANDA jako pierwsza w branży produkującej meble fryzjerskie i kosmetyczne wprowadziła 2-letnią gwarancję na swoje produkty oraz skuteczny system obsługi pogwarancyjnej. Dodatkowym atutem jest realizacja procesu wyposażenia salonów fryzjerskich i kosmetycznych od wizji do umeblowania „pod klucz“ oraz projekty architektoniczne wnętrz i wizualizacje 3D.

Jak widać sukces rodzimej firmy jest możliwy dzięki spójnej polityce oraz konsekwencji w doskonaleniu produktów, u którego podstaw leży wiara w możliwość realizacji każdego zlecenia klienta w doskonałej formie i jakości jaką charakteryzują się wyroby firmy PANDA.