fbpx
09 Lipiec, 2020
Warszawa
15 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Pierwsi redaktorzy nagrodzeni w 2013 roku

Styczniowe potyczki dziennikarskie zakończone! Wiemy kto zasłużył na tytuł redaktora miesiąca, a kto na wyróżnienie. Zapraszamy do zapoznania z wynikami konkursu „Pisz dla kosmetologii i wygrywaj”.

Początek 2013 roku był naprawdę wyjątkowy. Spoglądając na historię tej rywalizacji, w minionym miesiącu otrzymaliśmy rekordową ilość artykułów. Nie pozostaje nam nic innego jak serdecznie podziękować wszystkim autorom, którzy przyczynili się do tego sukcesu.

Z wszystkich nadesłanych publikacji musieliśmy wybrać te najciekawsze i nagrodzić najzdolniejszych dziennikarzy zdalnych. Jakie są wyniki?

Tytuł redaktora miesiąca otrzymuje Pani Anna Purtak za publikację „Demodekoza poważnym problemem skórnym”.

Do zwyciężczyni powędruje zestaw kosmetyków do profesjonalnego zabiegu nawilżająco – regenerującego „Brzoskwiniowe dłonie” od naszego sponsora, firmy Laboratorium Kosmetyków Naturalnych FARMONA.

Tuż za podium znalazły się trzy dziennikarki, którym należą się ogromne podziękowania i oczywiście nagrody pocieszenia. Szarlotkowy peeling i masło z serii Sweet Secret trafią w ręce wyróżnionych autorek, którymi są:

 

Ciekawi pozostałych, styczniowych prac? Oto one:

 

Gratulujemy i jednocześnie zachęcamy wszystkich, tych nagrodzonych i wciąż czekających na swoją szansę, do udziału w kolejnych edycjach konkursu „Pisz dla kosmetologii i wygrywaj”! Szczegóły dotyczące lutowej odsłony już wkrótce, śledźcie uważnie portal kosmetologisa.com.pl.