fbpx
04 Lipiec, 2020
Warszawa
26 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Pisanie ma znaczenie!

Rusza marcowy konkurs „Pisz dla kosmetologii i wygrywaj”. Tym razem nagrodę dla redaktora miesiąca oraz dwóch wyróżnionych dziennikarzy ufundowała firma Clarena!

Tradycyjnie zapraszamy do rywalizacji osoby, które fascynują się kosmetyką i kosmetologią oraz potrafią swoją wiedzę przekazać w formie ciekawego artykułu. Liczymy na merytorycznie poprawne publikacje skierowane do innych profesjonalistów z branży zdrowia i urody nie zawierające lokowania produktu. Nie narzucamy wam tematyki, wierzymy, że weźmiecie na warsztat zagadnienia, które wyjątkowo was interesują. To daje nam gwarancję, że teksty będą bardzo ciekawe.

A co w zamian? Autor najciekawszego artykułu miesiąca otrzymuje od sponsora nagrodę główną, a dwie osoby, które znalazły się na drugim i trzecim miejscu podarunki pocieszenia. Miesiąc marzec upłynie nam pod znakiem rywalizacji o wysokiej jakości preparaty firmy Clarena, największego polskiego producenta kosmetyków profesjonalnych. Ciekawi szczegółów? Już wam je wyjawiamy.

Zwycięzca konkursu „Pisz dla kosmetologii i wygrywaj” otrzymuje zestaw składający się z Dermonaprawczego Kremu z witaminą U, Toniku Łagodzącego Sensitive Line oraz Mleczka Łagodzącego z Sensitive Line Peeling Solny.

 

 

Co warto wiedzieć na temat tych preparatów? Wspomniany Krem należy do unikalnej linii dermokosmetyków, którą Clarena przygotowała we współpracy z gronem specjalistów: dermatologów i biotechnologów. Tonik skomponowany jest na bazie łagodzących podrażnienia ekstraktów z alg, melisy, hammamelisu i żeń-szenia. Kolejne wchodzące w skład zestawu, to aksamitne mleczko do demakijażu skóry ekstremalnie wrażliwej, naczyniowej i skłonnej do podrażnień. Na sam koniec napisać trzeba słów kilka o luksusowym peelingu modelującym sylwetkę o właściwościach wyszczuplających i działaniu antycellulitowym.

Firma Clarena ufundowała również dwie nagrody pocieszenia, dla autorów, którzy napisali bardzo dobre teksty, ale znaleźli się tuż za zwycięzcą. Zdobywca drugiej i trzeciej pozycji otrzyma więc Dermonaprawczy Krem z wit. U, Tonik Łagodzący  Sensitive Line, Mleczko Łagodzące z Sensitive Line.

 

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji naszego dziennikarskiego, cyklicznego konkursu i ponownie zachęcamy stałych redaktorów zdalnych oraz debiutujących autorów. Przypominamy, że publikację prosimy przesyłać korzystając z opcji „Dodaj artykuł” na naszej stronie scbeaut2.ssd-linuxpl.com. Dość czytania, czas na pisanie, bo pisanie  jak wiemy, ma znaczenie!