fbpx
14 Luty, 2020
Warszawa
2 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Pisanie październikowe!

W tej edycji niespodzianka, do wygrania, nie jak dotychczas zestaw kosmetyków, ale coś zupełnie wyjątkowego. Tym razem nasi zdolni redaktorzy walczą o voucher na profesjonalne szkolenie Herbal A Peel firmy ALEX COSMETIC GmbH. Zapowiada się pasjonująco!

Rozpoczynamy kolejny miesiąc z konkursem „Pisz i wygrywaj” w tle. Polubiliście tą formę literackiej rywalizacji, a my nie posiadamy się z radości czytając i umieszczając wasze artykuły na serwisie scbeaut2.ssd-linuxpl.com. Dlatego z przyjemnością ogłaszamy, że październikowy cykl uważamy za rozpoczęty. Tak jak dotychczas czekamy na wasze teksty z dziedziny kosmetologii i pokrewnych. Najważniejsze, muszą być one skierowane do profesjonalistów. Rzucamy w kąt tematy, które mogą zainteresować jedynie czytelniczki pism kobiecych i skupiamy się branżowych koleżankach i kolegach. Co również istotne, tym razem zwycięski artykuł będziemy wybierać tylko spośród praktykujących i wykwalifikowanych kosmetyczek i kosmetologów. Dlaczego? Ponieważ proponowana nagroda jest dość specyficzna.

A teraz słów kilka o gratyfikacji. Tak jak wspominaliśmy na początku, tym razem zrezygnowaliśmy z kosmetycznego podarunku. W październikowej edycji proponujemy zwycięzcy voucher na profesjonalne szkolenie Herbal A Peel firmy ALEX COSMETIC GmbH. Podczas którego zdobędziecie wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu peelingu ziołowego firmy Alex Cosmetic. Na koniec szkolenia otrzymacie Dyplom, który upoważnia do zakupu produktów oraz uprawnia do wykonywania zabiegów głębokiego złuszczania na całym świecie! Autor artykułu miesiąca sam wybierze interesujący go termin spotkania ze trenerami. Wartość prezentu od naszego sponsora ALEX COSMETIC GmbH to 350,00 zł.

W związku ze zmianą portalu i pojawianiem się nowych funkcjonalności można samodzielnie przesyłać artykuł z własnego konta. Wystarczy się zarejestrować i odnaleźć przycisk „Dodaj artykuł”, wypełnić wymagane pola i gotowe. Każdy z tekstów przesłany zostaje do redakcji, gdzie czeka go dokładna weryfikacja i czasami drobne poprawki. Jeśli spełni wymagania i okaże się odpowiednio ciekawy zostanie opublikowany na łamach kosmetologii. Nie dajcie się ponieść emocjom, jeśli po kliknięciu publikuj artykuł od razu nie pojawi się na stronie. Nie wysyłajcie go ponownie, nie starajcie się powtarzać całej procedury od początku z innych kont. On już do nas dotarł, ale musi odczekać w kolejce. Wtedy uzbrójcie się w cierpliwość i wypatrujcie codziennie na naszym portalu oraz fanpagu informacji o swoim dziele.

A teraz bez zbędnego owijania w bawełnę. Pisanie październikowe czas zacząć!