fbpx
22 Sierpień, 2019
Warszawa
21 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Piszcie i błyszczcie – znamy zwycięzców

Wybraliśmy najlepszego redaktora poprzedniego miesiąca oraz dwójkę dziennikarzy zdalnych, którzy zasłużyli na wyróżnienia. Ciekawi wyników lutowego „Pisz dla kosmetologii i wygrywaj”? Zapraszamy do czytania.

Na sam początek chcielibyśmy podziękować wszystkim osobom, które wzięły udział w naszym cyklicznym konkursie. Po raz kolejny nie zawiedliśmy się ani ilością, ani jakością nadesłanych tekstów. Wielu z was brało udział już kolejny raz w naszej literackiej rywalizacji, ale do grona konkurujących trafiło również kilka całkiem świeżych nabytków. Wspaniale jest powitać was w składnie naszej redakcji. Liczymy, że podobnie jak stale współpracujący dziennikarze zadomowicie się na naszym portalu na dłużej.

A teraz przechodzimy do meritum, czyli wyników!

Pierwsze miejsce i nagrodę główną ufundowaną przez firmę VEDARA Bio Cosmetic Labs w postaci zestawu kosmetyków, w skład którego wchodzą Bio-Serum w Olejku do Ciała z 24k. złotem, Kula do kąpieli z naturalnymi olejkami oraz Złoty Peeling do Ciała otrzymuje Pani Joanna Rogacka za artykuł „Problemowa strona kosmetyków”. Gratulujemy zwyciężczyni!

Na tym nie koniec, mamy również dwie nagrody pocieszenia również w postaci zestawów kosmetyków od firmy VEDARA Bio Cosmetic Labs. Są to luksusowy Złoty Peeling do Ciała oraz Kula do kąpieli z naturalnymi olejkami. Pierwszy z nich trafi w ręce uplasowanej tuz za podium Pani Agnieszki Wiśniewskiej za publikację „ Podróż w głąb skóry część 2: toksyny”. Natomiast drugi prześlemy Pani Iwonie Klekner, autorce tekstu „Choroby i zmiany w płytce paznokciowej”.

Pozostałe artykuły nominowane w konkursie:

Anna Baran: Nadczynności tarczycy a kondycja skóry, włosów i paznokci;

joanna3085: Twój klient pierwszy raz w SPA;

Małgorzata Małecka: AZS – sposoby łagodzenia;

Joanna Skrzypek: Kosmeceutyki – więcej niż kosmetyki!;

Aleksandra Kaczmarzyk: Wpływ wolnych rodników na proces starzenia się skóry i kosmetyków;

Paulina Dziedzic: Skóra w stresie;

Roksana Makowska: Wypielęgnowane usta wizytówką twarzy;

Agnieszka Kopczyńska: Amazonka w gabinecie kosmetologicznym.

Wszystkim redaktorom biorącym udział w rywalizacji bardzo serdecznie dziękujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu „Pisz dla kosmetologii i wygrywaj”!