fbpx
17 Sierpień, 2019
Warszawa
16 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Piszcie i wygrywajcie jak z płatka!

Konkurs na najlepszy artykuł kwietnia czas zacząć! W tym miesiącu macie okazję wygrać niesamowite nagrody ufundowane przez firmę Charmine Rose. Gotowi na rywalizację w kolejnej odsłonie dziennikarskich potyczek? Kosmetyczki, kosmetolodzy, pasjonaci tematu – zaczynamy!

Znów czekamy na wasze artykuły z dziedziny zdrowia i urody skierowane do innych branżowych specjalistów. Liczymy na merytorycznie poprawne, rzetelne i oczywiście ciekawe publikacje. Tematyka jak zawsze dowolna, zależna jedynie od waszej kreatywności i różnorodności zainteresowań. 

Podkreślamy ponownie, że do konkursu nie dopuszczone zostaną artykuły sponsorowane, czyli będące reklamą określonego produktu, osoby czy miejsca. Podczas weryfikacji odpadają również teksty skierowane do nieodpowiedniej grupy docelowej. Unikajcie publikacji poradnikowych rodem z pism kolorowych. Piszecie do swoich koleżanek z branży, ekspertów, specjalistów oraz studentów. Stąd prośba, podejmujcie tematy interesujące naszą wyspecjalizowaną grupę!

A teraz słów kilka na temat nagród w kwietniowej edycji. Ten miesiąc sponsoruje firma Charmine Rose, znana z tego, że jej kosmetyki tworzone są w oparciu o własne receptury, naturalne składniki oraz technologicznych osiągnięciach współczesnej kosmetologii. Na jakie podarunki mogą liczyć uczestnicy uczestnicy „Pisz dla kosmetologii i wygrywaj”?

Autora zwycięskiej publikacji obdarujemy serum CharmLash® – pierwszą, polską odżywką przyspieszającą wzrost rzęs. Podstawą działania innowacyjnego preparatu są peptydy, uzupełnione o pantenol i biotynę połączone z licznymi minerałami. Chyba brzmi na tyle interesująco by walczyć o laur zwycięzcy!

 


Redaktor zdalny, który uplasuje się na drugiej pozycji otrzyma od sponsora zestaw kosmetyków, w skład którego wchodzą Krem do rąk z masłem Shea, Kokosowy peeling do ciała oraz Mleczko do ciała z olejem Tamanu z serii Salon&SPA.

Nie zapominamy również o dziennikarzu, który zajmie ostatnie miejsce na pudle. Dla autora artykułu, który jako ostatni zakwalifikuje się do zwycięskiej trójki firma Charmine Rose przygotowała zestaw kosmetyków: Odmładzający krem z witaminami C + E, Aloesowy krem do rąk oraz Krystaliczny peeling do ciała „Marokańska pomarańcza” z serii Salon & SPA.

 

Skoro znacie już szczegóły tej odsłony „Pisz i wygrywaj”, wiecie o jakie nagrody toczy się walka, czekamy jedynie na konkursowe teksty. Publikujcie swoje artykuły na scbeaut2.ssd-linuxpl.com i zachwyćcie nas po raz kolejny swoim talentem  oraz wiedzą. Powodzenia!