fbpx
04 Czerwiec, 2020
Warszawa
15 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Polacy …prawie najpiękniejsi

Według internetowego rankingu brytyjskiego portalu turystycznego, znaleźliśmy się na czwartym miejscu najbardziej atrakcyjnych narodów świata. Chociaż posiadanie atrakcyjnego oblicza jest w dużej mierze zasługą genów, to możemy nieskromnie przypuszczać, że jako specjaliści od urody, mamy w tym sukcesie swój drobny udział.

Polacy zazwyczaj zajmują bardzo odległe miejsca w różnych międzynarodowych rankingach. Chociaż uroda nie znajduje się w czołówce najbardziej wartościowych przymiotów, to może sukces w tej dziedzinie, doda nam nieco wiary w siebie i odwróci złą rankingową passę.

Najładniejszym wśród 34 ocenianych narodów okazali się Brazylijczycy. Drugie i trzecie miejsce zajęli kolejno Szwedzi i Hindusi. Niestety Polacy znaleźli się tuż za podium, ale biorąc pod uwagę narody, które udało nam się wyprzedzić, jest to niemałe osiągnięcie.

Kolejne miejsca w rankingu, w którym wzięły udział państwa mogące się poszczycić obywatelką z tytułem Miss Świata zajęli mieszkańcy Anglii, Wenezueli, Rosji, Czech, Ameryki, Holandii i Włoch.

Źródło: PAP Life