fbpx
22 Wrzesień, 2019
Warszawa
12 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Polskie firmy w Stambule

13 czerwca 2013 ruszyły targi Beauty Eurasia w Stambule, w których udział bierze sześć polskich firm. Wszyscy wystawcy prezentują swoją ofertę w Polskim Pawilonie Narodowym. Targi potrwają do 15 czerwca.

W oficjalnym otwarciu targów uczestniczyła Kierownik Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Ankarze, pani Olga Ratusińska, która zaprosiła do odwiedzenia Polskiego Pawilonu Narodowego. W ramach wspólnego, narodowego bloku wystawiają się firmy: Verona, Bandi, Bielenda, Clarena, Ava oraz Beauty Face.

Wystawcy spodziewają się zainteresowania ze strony kupców z Turcji oraz Afryki Północnej, Azji Zachodniej i Europy Wschodniej, których – zgodnie z hasłem targów Meet the ‘Beauty’ where the continents meet – przyciąga impreza w Stambule.

Podczas tegorocznej edycji targów, mocno reprezentowane są polskie kosmetyki profesjonalne. Na stoisku firmy Bandi kosmetyczka wykonuje nawet zabiegi, stosując produkty firmy.

Wystawcy prezentują się na targach Beauty Eurasia (13-15 czerwca 2013) w ramach Branżowego Programu Promocji Branży Przemysłu Kosmetycznego, który na zlecenie Ministerstwa Gospodarki realizuje SPC House of Media.