fbpx
16 Luty, 2020
Warszawa
11 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Pomysł na własny biznes – otwieramy salon urody Abacosun

Pragniesz pracować na własny rachunek, ale brakuje Ci odwagi lub doświadczenia, a może nie masz pomysłu?    

Doskonałym rozwiązaniem jest dla Ciebie nawiązanie współpracy z Abacosun.  Otrzymasz  wskazówki jak założyć i prowadzić działalność gospodarczą,  pomoc w pozyskaniu kredytu,  niezbędny know-how oraz wyposażenie gabinetu.  Najnowsza oferta franczyzowa Abacosun zaczyna się już od 36.000 zł.  Ten nieduży jak na własny biznes wkład finansowy przekłada się jednak na wiele możliwości zarobkowych. Doskonale skonstruowane menu zabiegowe, praca pod szyldem znanej marki  wraz z rosnącym popytem na usługi kosmetyczne  gwarantują sukces. Dostępna jest też ekskluzywna wersja pakietu  dla inwestorów pragnących otworzyć Instytut Urody.  

Salon Urody -pakiet na start 

Pakiet startowy zawiera elementy niezbędne do uruchomienia gabinetu. Dostaniesz kompleksowe wyposażenie w aparaty kosmetyczne,  niezbędne kosmetyki, meble  i elementy wystroju. Firma zapewnia  szkolenie pracowników w zakresie obsługi sprzętu i zabiegów kosmetycznych oraz przekazuje  arkana biznesu wraz z planem marketingowym prowadzonego gabinetu. Niesie to za sobą wiele korzyści dla salonu, który od samego początku jest prowadzony według sprawdzonego know-how i może liczyć na profesjonalne wsparcie ze strony franczyzodawcy. Marka z wieloletnim doświadczeniem opracowała dla swoich franczyzobiorców propozycję, która nie tylko w znacznym stopniu ułatwia otwarcie własnego salonu, ale również usprawnia jego prowadzenie..

 


„Franczyza” bez opłat

Jedną z zalet oferty Abacosun jest brak regularnych opłat na rzecz franczyzodawcy. Brak obowiązku dzielenia się  zyskami zwiększa dochodowość  gabinetu i zapewnia komfort franczyzobiorcy.  

Dodatkowo firma proponuje wspólne działania marketingowe, ale bez wpłaty na wspólny fundusz marketingowy. 

18 lat doświadczenia

Abacosun to firma obecna w branży od 1995 roku – przez te lata nie tylko czynnie uczestniczyła w tworzeniu polskiej branży kosmetycznej, ale i zdobywała liczne nagrody. Wiele produktów oferowanych  przez Abacosun posiada międzynarodowe patenty. Wyróżnia je skuteczność, oryginalność i cieszą się one uznaniem klientów. Abacosun nie tylko wyposaża gabinety kosmetyczne, ale prowadzi także własny instytut urody. Franczyzobiorca współpracując z Abacosun ma możliwość korzystania z bogatego doświadczenia firmy i sprawdzonych rozwiązań, jakie proponuje. 

 


Rozpoznawalna marka

Praca pod szyldem znanej i dobrze rozpoznawalnej marki jaką jest Abacosun przynosi na strat  korzyści finansowe. Pozwala wyróżnić się wśród konkurencji i zdobyć klientów. 

Abacosun jest tez właścicielem kilku marek produktowych dobrze rozpoznawalnych na rynku, co zwiększa prestiż franczyzobiorcy. Klienci chętniej korzystają ze znanych  dobrze wypromowanych zabiegów co przekłada się bezpośrednio na zyski. 

 


Franczyza Abacosun – to jest proste 

Wystarczy wykonać pierwszy krok i skontaktować się z Abacosun, a wszystkiego się dowiesz. 

ABACOSUN  SP. J.

ul. OLGIERDA 45, 

81-534 Gdynia   

Tel: 58 664 64 51 

www.abacosun.com.pl