fbpx
09 Listopad, 2019
Warszawa
11 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Poznaj z nami jesienne trendy

Jesień 2012 bez modowych tajemnic? Tak, to możliwe. Przekonaj się jakie kolory, wzory i motywy, powinny zagościć w twoim salonie!

Kolor sezonu

I tym razem nie obędzie się bez barwy, którą godnie nosić powinny wszystkie panie. Najbliższej jesieni stawiamy na burgund. Dostojny, stylowy, bezkompromisowy. Jedyne duety na jaki godzi się ten elegancki odcień wina, to kontrastowa biel lub siostrzana czerwień. Burgund lubi błyszczeć, więc idealnie będzie wyglądał na perfekcyjnie wykonanych paznokciach klientek. Nie gorzej może się prezentować jako akcent wystroju wnętrza salonu. Kolorystyczny hit jesieni możesz śmiało wprowadzić do layoutu swojej strony internetowej lub przemycić w nowym projekcie jesiennej oferty zabiegowej. Zabawę barwami czas zacząć!

Trend militarny ciągle na straży

Burgundowa klasyka to nie to? Zdecyduj się na oliwkowe zielenie i szarości. Kobiecość nie musi promieniować ciepłą czerwienią, może być równie intrygująca w wojskowym wydaniu. Namów Panie przekraczające próg swojego gabinetu na kamuflujący manicure. Naturalne odcienie nawiązujące do przygasającej na jesień roślinności. Brunatnozielony odcień łączony z szarymi dominantami może zawrócić w głowie niejednemu miłośnikowi militariów. Odważne Panie zapraszamy na poligon doświadczalny!

Kwiaty jesienią…. tak, to nie pomyłka

Motywy florystyczne pojawiające się na ciemnym tle, najczęściej w odcieniach czerwieni, różu i złota zawładną sercem każdej romantycznej klientki. Ornamenty niczym wspomnienia blednącego już lata możesz spróbować uchwycić w bajecznych wzorach na paznokciach. Zdecydować się na nie w najnowszej ulotce reklamowej lub zaproszeniu na jesienne zabiegi. Baner reklamowy nawiązujący swą stylistyką do XVII wiecznego malarstwa – to może być strzał w dziesiątkę!

Wzorzysty kogel – mogel

Jesień nie jest grzeczną dziewczynką, jesień lubi eksperymenty. A szczególnie łasa na nie jest ta nadchodząca. Łączenie motywów, które na pierwszy rzut oka się wykluczają jest trendy! Paski i kropki, krata oraz kwiaty mogą stworzyć intrygujący duet. Klientki, które śledzą modowe nowinki na pewno zdecydują się na manicure w stylu misz-masz. Hipnotyzowanie bogactwem wzorów, wbrew pozorom, nie jest zarezerwowane dla szalonych nastolatek. W tym szaleństwie jest metoda, doświadczona stylistka powinna umieć wykonać niestandardowe zdobienie paznokci, które mieścić się będzie w biurowych konwenansach. Czujesz się na siłach? Do startu w zdobieniu gotowa, start!

Zapominamy o odcieniach modnych latem, puszczamy w niepamięć wzory i motywy, które towarzyszyły nam w upalne dni. Czas zanurzyć się w jesiennych trendach i przekonać do nich szanownych salonowych gości!

Źródło: PAP Life