fbpx
20 Luty, 2020
Warszawa
5 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Poznajcie redaktora września

Już za chwilę, za minutkę, za sekundę będzie wszystko wiadomo. Zwycięzcę kolejnej edycji konkursu „Pisz dla kosmetologii i wygrywaj” czas przedstawić czytelnikom kosmetologii. Dlatego nie ma co przedłużać, oto wyniki!

Tytuł redaktora miesiąca oraz zestaw kosmetyków firmy Bandi (Kojący krem SPF 25, Kojące serum, Kojący żel myjący, Kojący balsam do ciała) otrzymuje Pani Paulina Szymczak, za artykuł pt. „Pielęgnacja skóry dojrzałej bez tajemnic”.

Gratulujemy bardzo dobrego tekstu i zachwycającej ilości wyświetleń na naszym serwisie. Liczymy na kolejne Pani publikacje w przyszłych edycjach konkursu „Pisz i wygrywaj”.

Pozostałym uczestnikom konkursu, tradycyjnie już, dziękujemy za nadesłane teksty. Po raz kolejny było ich bardzo dużo, a wiele z nich naprawdę wartych uwagi. Liczymy na waszą aktywność również w październikowej odsłonie. Za chwil kilka ogłosimy oficjalnie jaka firma będzie sponsorowała kolejny jesienny konkurs „Pisz i wygrywaj”. Dlatego śledźcie uważnie nasz serwis oraz ścianę na Facebooku.

Raz jeszcze dziękujemy wszystkim dotychczasowym redaktorom zdalnym, trzymamy kciuki za sukces waszych artykułów w przyszłych edycjach. Najważniejsze to pisać i się nie poddawać! Zatem zagrzewamy do pracy nad kolejnymi publikacjami.