fbpx
17 Sierpień, 2019
Warszawa
24 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

panna młoda w gabinecie

Przed ślubem w gabinecie

Dla większości osób najlepszym sezonem na zawarcie związku małżeńskiego jest okres letni. Ciepłe dni są idealne na sesję plenerową, w tym czasie odsłaniane są dekolty sukien ślubnych oraz dłonie. Warto zatem przygotować ofertę swojego gabinetu dla przyszłych nowożeńców.

Niejednokrotnie klienci po raz pierwszy odwiedzają nasz gabinet tuż przed ślubem. W takich sytuacjach mamy do czynienia z osobami, które w szybko chcą zlikwidować defekty kosmetyczne, które powstawały przez wiele lat. Pozostała część klientów to osoby, które regularnie korzystają z zabiegów kosmetycznych, a przed ślubem oczekują specjalnej oferty na tę okazję.

Istnieje kilka elementów, o których powinniśmy pamiętać gdy w naszej propozycji zabiegowej znajdzie się pakiet dla przyszłej Panny Młodej i Pana Młodego.

Specjalne traktowanie…

Potencjalni klienci gabinetu muszą być przekonani, że swój wygląd powierzają w ręce profesjonalisty. Niejednokrotnie prowadzimy szczegółowe wywiady, rozmowy, doradzamy, do każdego podchodzimy w sposób indywidualny. W stosunku do przyszłych nowożeńców warto zachować się w szczególny odmienny sposób.

panna młoda w gabinecie

Jeżeli klient po raz pierwszy odwiedził gabinet tuż przed ślubem, nie przeprowadzajmy zbyt długich wywiadów, konwersacji. Zapewniajmy o tym, że nabywca usług trafił w „dobre ręce” i zrobimy wszystko, aby w krótkim czasie przywrócić skórze blask.

Pakiety ślubne

Wszyscy dobrze wiemy, że trzy dni przed ślubem są niewystarczające na skorygowanie niedoskonałości skóry. Przy zastosowaniu odpowiedniej aparatury i preparatów kosmetycznych  możemy nawilżyć skórę, delikatnie rozjaśnić, ale nie sądźmy, że usuniemy znaczne defekty, w szczególności zmiany potrądzikowe, przebarwienia, rozszerzone naczynka.

Warto namawiać klientów, aby odwiedzili gabinet na miesiąc przed planowaną uroczystością. Wówczas istnieje możliwość dokładnej oceny skóry i zaplanowania odpowiednich zabiegów. Dobrym rozwiązaniem jest utworzenie pakietów dla Panny Młodej i Pana Młodego.

Przykładowe prezentacje:

makijaż ślubny

Pakiet Panna Młoda

 • Eksfoliacja skóry twarzy i dekoltu (2 zabiegi, drugi 14 dni przed ślubem),
 • Mikrodermabrazja (10 dni przed ślubem),
 • Depilacja nóg, wąsika, pach (10 dni przed ślubem)
 • Henna i trwała na rzęsy, regulacja brwi (2 dni przed ślubem),
 • Masaż relaksacyjny (2 dni przed ślubem),
 • Zabieg nawilżający na twarz i dekolt (2 dni przed ślubem),
 • Manicure, Pedicure, Opalanie natryskowe (2 dni przed ślubem),
 • Makijaż ślubny (makijaż ślubny, fryzura ślubna – jeżeli współpracujemy z fryzjerem).

Pakiet Pan Młody

 • Mikrodermabrazja skóry twarzy lub peeling kawitacyjny (10 dni przed ślubem),
 • Zabieg nawilżający, łagodzący podrażnienia (2 dni przed ślubem),
 • Męski manicure, maska na dłonie (2 dni przed ślubem),
 • Kamuflaż (w dniu ślubu ukryje niedoskonałości, nadmierne błyszczenie się skóry).

Bardzo ważne jest, aby podczas rozmów z klientem uwzględnić jego oczekiwania i informować o realnych efektach zabiegów. Warto przedstawiać szczegółowe opisy zabiegów, gdyż nie każdy jest ekspertem i obcojęzycznie brzmiące nazwy mogą zniechęcić do skorzystania z usługi.

Pamiętajmy, że ważny jest sposób prezentacji oferty gabinetu. Dla przykładu porównajmy dwie z nich i zastanówmy się, która jest lepsza.

Wersja I 

„W naszej ofercie znajdziecie Państwo specjalne zabiegi przed ślubem. Przygotowane zestawy zabiegów są przeznaczone zarówno dla przyszłej Panny Młodej jak i Pana Młodego. Posiadamy atrakcyjne ceny pakietów”

Wersja II

„Wiemy, że jest to dla Ciebie najważniejszy dzień w życiu i pragniemy, abyś w tym szczególnym dniu wyglądała/wyglądał znakomicie. Specjalnie dla Ciebie oferujemy pakiet zabiegów, który przywróci Twojej skórze blask, a także odpręży i pozwoli zapomnieć o stresie. Warto wiedzieć, że nie wszystkie zabiegi można wykonać w jednym dniu. Mając na uwadze Twój cenny czas przygotowaliśmy odpowiednie zabiegi nawilżające, ujędrniające, odżywcze, poprawiające kontur twarzy.

 Przykładowa prezentacja Pakiet – Panna Młoda:

 • Nasi profesjonaliści kompleksowo wykonają przedślubną pielęgnację. Zadbamy o to, aby Twoja skóra emanowała blaskiem i świeżością.
 • Okres przygotowań w naszym salonie to chwile miłych wspomnień i relaksu.
 • Wszystkie nasze pakiety są przygotowane w sposób pozwalający zaoszczędzić Twój czas.

Przykładowa prezentacja Pan Młody:

 • Jeżeli chcesz zaskoczyć swoją przyszłą żonę doskonałym wyglądem, przyjdź do nas, a my profesjonalnie i szybko przygotujemy Cię do tego wyjątkowego dnia.
 • Nie wiesz jak przygotować się do uroczystości ślubnej? Nasi eksperci wiedzą to doskonale.

W tworzeniu oferty dla przyszłych nowożeńców zwróćmy uwagę na sposób przekazu,który zapewnio indywidualnym podejściu, aby Państwo Młodzi będą czuli się wyjątkowo przez cały okres przygotowań.