fbpx
26 Styczeń, 2020
Warszawa
1 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Przegląd foteli kosmetycznych – jak wybrać ten odpowiedni?1

Wybierając ten właściwy, zwracamy uwagę na wiele elementów, m.in.: na jaką wysokość się podnosi, jaki jest szeroki, czy jest regulowany elektrycznie lub manualnie, czy ma dzielone podnóżki, czy posiada funkcję kołyski oraz demontowane podłokietniki?

Przedstawimy Państwu kilka foteli, które naszym zdaniem najbardziej sprawdzą się w każdym salonie kosmetycznym.

Fotel kosmetyczny ATHENA 5- funkcyjny 

Fotel kosmetyczno – podologiczny sterowany elektrycznie.

Fotel posiada elektryczną regulację wysokości siedziska, funkcję kołyski, regulację elektryczną uchylenia podnóżków (obu jednocześnie lub każdego z osobna), regulację uchylenia oparcia. Istnieje możliwość zdjęcia podłokietników.

Fotel jest niezwykle reprezentacyjny, nowoczesny, wygodny, posiada w zagłówku otwór na twarz niezbędny przy wykonywaniu masażu.

Klient może zamówić fotel wybierając dowolny kolor i rodzaj skaju z oferty producenta.

DANE TECHNICZNE:
– Dopuszczalne obciążenie: 120 kg
– Waga fotela 86 kg, tara 16,4kg
– Moc silników 4000N
– Zasilanie 24V

WYMIARY: wys. max 67- min 87 cm x szer. 56 cm x dł. 207 cm (w pozycji rozłożonej)

Produkt polski – okres gwarancyjny 24 miesiące.

Fotel kosmetyczny TOSCANA

 

TOSCANA jest wielofunkcyjnym fotelem kosmetycznym posiadającym system elektrycznej regulacji wysokości i uchylenia fotela oraz oparcia. Dzięki temu zwiększa się komfort i ergonomia pracy kosmetyczki. Podłokietniki można łatwo zdemontować. Toscana to nowoczesny design oparty na owalnym kształcie. Fotel ten często wybierają klientki, które dysponują niewielkim pomieszczeniem zabiegowym.

Fotel dostępny jest także w wersji:
– z podgrzewanym materacem,
– ze sterowaniem nożnym,
– z podgrzewanym materacem i sterowaniem nożnym jednocześnie.

DANE TECHNICZNE:
– 100V-120V/220V-240V
– 50-60Hz
– Waga: 75/85 kg

WYMIARY: wys: 62 – 82 cm x szer. 58 cm x gł. 192 cm

Fotel kosmetyczny MASSIMO

Fotel kosmetyczny stworzony do zabiegów pedicure oraz zabiegów na twarz. Jest funkcjonalny i elegancki. Dzielone podnóżki pozwalają opuścić lub podnieść stopę klienta podczas zabiegu, a dodatkowym ułatwieniem jest ich manualna regulacja oraz regulacja elektryczna uchylenia oparcia i wysokości fotela.
WYMIARY: wys. 62-80 cm x szer. 66 cm x dł. 174 cm

Fotel kosmetyczny MATEO

 

To nowoczesny i wielofunkcyjny mebel, który wpasuje się w każde wnętrze. Posiada elektryczną regulację wysokości oraz uchylenia oparcia (w tym system wysokiego unoszenia) oraz manualną regulację podnóżków dzięki czemu znacznie ułatwia pracę. Podnóżki można rozchylać także na boki. Podłokietniki można bez problemu zdemontować lub w ogóle ich nie zakładać. Fotel ten jest idealny do zabiegów zarówno na na twarz jak i na całe ciało. Zakup możliwy jest w wersji podstawowej lub rozbudowanej o dodatkowe funkcje: podgrzewanie materaca i/lub sterowanie nożne.

DANE TECHNICZNE:
– Moc: 100V-120V/220V-240V
– 50-60Hz
– Masa: 75/85 kg

WYMIARY: wys. 55-97cm x szer. 80 cm x dł. 176 cm

Fotel kosmetyczny MARCELLO

Wielofunkcyjny i profesjonalny mebel, który sprawdzi się w każdym salonie. Fotel posiada wysuwany zagłówek (z otworem na twarz) oraz elektryczny system regulacji oparcia i podnóżków. Poprawia to komfort klienta, jak i osoby przeprowadzającej zabieg.

Zakup możliwy jest w wersji podstawowej lub rozbudowanej o dodatkowe funkcje: podgrzewanie materaca i/lub sterowanie nożne.

Podłokietniki można zdemontować w każdej chwili.

Fotel waży 92 kg.

WYMIARY: wys. max. 90 cm – min. 55 cm x szer. 60-86 cm x dł. 186 cm.

Leżanka do masażu MARCO

 

Łóżko wyposażone jest w elektryczny system regulacji wysokości oraz w manualną regulację oparcia, dzięki czemu poprawia wygodę i pozwoli zachować prawidłową postawę ciała kosmetyczki. Brązowa podstawa wykonana jest z metalu i posiada trwałe metalowe mechanizmy. Łóżko MARCO to także nowoczesny i stylowy design, który sprawdzi się w każdym salonie.

Łóżko waży 75 kg.

WYMIARY: wys. 65-90 cm x szer. 80 cm x dł. 190 cm

 

Dystrybutor:
New Styler Sp. z o.o. 
ul. Żelazna 52A
53-428 Wrocław 
www.newstyler.pl

Osoba do kontaktu: 
Elżbieta Skowronek
 e.skowronek@newstyler.pl
tel. +48 731476730