fbpx
06 Listopad, 2019
Warszawa
11 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Przywitaj wiosnę na Dniach Urody i Spa we Wrocławiu!

Już w dniach 21-22 kwietnia zapraszamy do Hali Stulecia we Wrocławiu na wyjątkową na dolnośląskim rynku imprezę – DNI URODY I SPA. Weekend w świecie zdrowia, pachnących kosmetyków  i dobrej formy, profesjonalne wykłady, pokazy mody i makijażu oraz liczne konkursy – wszystko to czeka na odwiedzających wrocławskie targi kosmetyczne.

 „Dni Urody i SPA” to impreza targowa dedykowana branży kosmetycznej prezentująca najnowsze trendy w sposobach pielęgnacji urody. Do zaprezentowania swojej oferty na imprezie zachęcamy producentów i dystrybutorów kosmetyki profesjonalnej, pielęgnacji dłoni i paznokci, pielęgnacji i stylizacji włosów, makijażu i wizażu, firmy oferujące wyposażenie oraz sprzęt do salonów kosmetycznych, fryzjerskich, solariów i gabinetów odnowy biologicznej, ośrodków SPA, centrów fitness, a także hotele, uzdrowiska i kompleksy wypoczynkowe.

MIEJSCE SPOTKAŃ PROFESJONALISTÓW

Obok bogatej oferty wiodących marek, w czasie targów na szkoleniach, wykładach i pokazach zaprezentowane zostaną nowości w produktach i technologiach oraz innowacyjne zabiegi pielęgnacyjne. Profesjonalna komisja targowa przyzna nagrody targowe wyróżniające najlepsze i najbardziej innowacyjne spośród zaprezentowanych produktów i usług. Do skorzystania z oferty edukacyjnej  zapraszamy szczególnie usługodawców z branży – kosmetyczki, manikurzystki, fryzjerów, masażystów oraz profesjonalistów – lekarzy dermatologów, chirurgów plastycznych, farmaceutów.

POZWÓL O SIEBIE ZADBAĆ!

DNI URODY I SPA to doskonała okazja, żeby na początku wiosennego sezonu poznać najnowsze trendy na rynku kosmetycznym, fryzjerskim i usług SPA. Na odwiedzających czekają porady specjalistów, pokazy wizażu, stylizacji i mody. Swoją ofertę przedstawią też szkoły kosmetyczne i fryzjerskie. Czekają również konkursy z atrakcyjnymi nagrodami!

Szczegółowy program już niedługo na naszych stronach www