fbpx
20 Luty, 2020
Warszawa
5 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Redaktorzy ponownie na start!

Kolejna szansa dla kosmetologów z lekkim piórem. Znów możecie przesyłać swoje artykuły i rywalizować o tytuł redaktora miesiąca oraz wspaniałą nagrodę!

Wierzymy że listopadowa aura sprzyja twórczej pracy. Wieczór z aromatyczną herbatą w dłoniach i ciepłym kocem na kolanach może być dobrą okazją do stworzenia czegoś wyjątkowego. Na przykład artykułu do kolejnej edycji konkursu „Pisz dla kosmetologii i wygrywaj”. Czujesz przypływ niebanalnych tematów? Słowa same kleją się w ciekawy tekst? Grzechem byłoby tego nie wykorzystać, dlatego do notatników, laptopów oraz komputerów i tworzymy najlepszy tekst do publikacji na scbeaut2.ssd-linuxpl.com.

Sponsorem nagród w tym miesiącu jest firma TeN Cosmetics, która autora najlepszego artykułu obdaruje szczególną nagrodą:

Zestawem kosmetyków Filler TeN Cosmetics.

Linia produktów przynoszących natychmiastowy efekt wypełnienia, opracowana w celu wypełnienia zmarszczek, odbudowy tkanek i zmniejszenia zmarszczek mimicznych oraz znamion. Zmarszczki stają się wygładzone i płytsze. Skóra zostaje wypełniona, staje się bardziej zwarta oraz wyraźnie gęstsza.

Nie zabraknie również czegoś wyjątkowego dla wyróżnionego dziennikarza. Osoba, która zajmie miejsce tuż za podium zostanie nagrodzona przez naszego sponsora:

Zestawem kosmetyków Agenergy TeN Cosmetics.

Linia produktów przeciwdziałających oznakom starzenia, chroniąca naturalne piękno młodej skóry. Działa energetyzująco i dotleniająco niwelując oznaki zmęczenia, pomagają zwalczać i redukować mikrozmarszczki. Zawiera olej arganowy.

Tak jak poprzednio czekamy na wasze teksty z dziedziny kosmetologii i pokrewnych . Najważniejsze, muszą być one skierowane do profesjonalistów. Rzucamy w kąt tematy, które mogą zainteresować jedynie czytelniczki pism kobiecych i skupiamy się branżowych koleżankach oraz kolegach. Co równie istotne, unikamy reklamowania konkretnego produktu, usługi, szkolenia, tekst musi być obiektywny, dlaczego? Bo artykuły sponsorowane to zupełnie inna bajka!

Ponownie zachęcamy do przesyłania artykułu z własnego konta. Wystarczy się zarejestrować i odnaleźć przycisk „Dodaj artykuł”, wypełnić wymagane pola i gotowe. Każdy z tekstów trafia do redakcyjnej poczekalni, gdzie czeka go dokładna weryfikacja i czasami drobne poprawki. Jeśli spełni wymagania i okaże się odpowiednio ciekawy zostanie opublikowany na łamach kosmetologii.

Nie dajcie się ponieść emocjom, jeśli po kliknięciu publikuj artykuł od razu nie pojawi się na stronie. Nie wysyłajcie go ponownie, nie starajcie się powtarzać całej procedury od początku z innych kont. On już do nas dotarł, ale musi odczekać w kolejce. Uzbrójcie się w cierpliwość i wypatrujcie codziennie na naszym portalu oraz fanpagu informacji o swoim dziele.

Rozpoczynamy więc listopadową edycję, szanowni redaktorzy do startu gotowi, start!