fbpx
24 Maj, 2020
Warszawa
11 ° C
Do góry
Image Alt

Reklama

Jeżeli są Państwo zainteresowani skutecznym dotarciem ze swoim przekazem reklamowym do szerokiego grona osób związanych z kosmetologią i kosmetyką, nie znajdziecie lepszego miejsca w Internecie. Statystyki to jednoznacznie potwierdzają.

Reklama w magazynie internetowym www.scbeaut2.ssd-linuxpl.com pozwala na szybkie i skuteczne dotarcie do ściśle określonej grupy zawodowej. Czytelnik – potencjalny klient, natrafiający na ofertę może jednym kliknięciem zapoznać się z jej szczegółami i dokonać szybkiej decyzji o skorzystaniu z usług reklamodawcy.

Tego typu działanie jest niemożliwe w przypadku ofert reklamowych publikowanych w prasie branżowej, które bardzo często sprowadzają się do zachęcenia czytelnika do odwiedzenia strony internetowej.

Czy klient przerwie czytanie prasy, aby uruchomić komputer i przepisać adres strony internetowej?

Reklama w magazynie internetowym www.scbeaut2.ssd-linuxpl.com omija ten niekorzystny etap. Wystarczy jedna prosta akcja – kliknięcie. Dzięki temu osiągają Państwo najwyższą skuteczność i cele zamierzone w kampanii reklamowej. Reklama na naszych stronach jest najtańszym, a zarazem najskuteczniejszym sposobem promocji usług i produktów przeznaczonych dla branży kosmetycznej.

Kto może się u nas reklamować?

Ze względu na nasz profesjonalny charakter, reklamujemy tylko wybrane firmy których zabiegi / kosmetyki / sprzęt są powszechnie szanowane i godne uwagi. U nas nie ma reklam sieciowych. Nie zgadzamy się również na publikowanie tekstów, które są wysyłane przez Pr-owców i publikowane we wszystkich magazynach kosmetycznych. Umieszczane u nas artykuły są unikalne, nasi redaktorzy mogą stworzyć z przesłanych materiałów oryginalny tekst. Działamy więc kompleksowo.

Co możemy zaproponować?

Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem Reklamy & PR, który zaproponuje najlepsze dla Państwa rozwiązania reklamowe. Z chęcią dostosujemy nasze rozwiązania do Państwa potrzeb.

O nas

Magazyn Internetowy Profesjonalistów Branży Kosmetycznej i SPA jest pierwszym, a zarazem  największym, codziennie aktualizowanym, dynamicznie rozwijającym się portalem naukowo – informacyjnym (Rejestr Dzienników i Czasopism poz. 2076),  poświęconym zagadnieniom ze świata kosmetologii i nauk pokrewnych. Stanowimy elektroniczny odpowiednik drukowanych czasopism branżowych. Wydawcą jest firma SC BEAUTY GROUP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Sosnowcu, ul. Modrzejowska 20.

Kosmetologia.com.pl jest najpopularniejszym i największym magazynem internetowym w polskiej profesjonalnej branży kosmetycznej:

  • Posiada ponad 31 tysięcy zarejestrowanych użytkowników
  • Ponad 150 tysięcy odsłon miesięcznie
  • Page Rank 3
  • Ponad 11 tyś osób na profilu na Facebook’u

 

Zdobyte doświadczenie i profesjonalne podejście sprawia, że jesteśmy niekwestionowanym liderem branży kosmetycznej w Internecie.  Każdego dnia odwiedza nas ok. 3500 unikalnych użytkowników.