fbpx
22 Lipiec, 2019
Warszawa
18 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Relacja z II edycji Targów Dni Urody i Spa we Wrocławiu

Za nami druga edycja II Targów Kosmetyczno-Fryzjerskich „Dni Urody i Spa” we Wrocławiu. Podczas weekendowej imprezy w dniach 20 – 21 kwietnia w Hali Stulecia nie zabrakło atrakcji dla odwiedzających: bogatej oferty wiodących marek, darmowych zabiegów, pokazów wizażu, stylizacji paznokci, specjalistycznych zabiegów kosmetycznych, masażu, profesjonalnych wykładów oraz konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

Ponad 100 firm zaangażowanych w targi w tym ponad 70 wystawców przedstawiło swoją ofertę w korzystnych targowych cenach! Ekspozycja targowa cieszyła się popularnością nie tylko wśród profesjonalistów – targi odwiedziło ponad 4 tysiące osób.

Części wystawienniczej i prezentacji nowości na stoiskach towarzyszyła cześć edukacyjna w postaci I Kongresu Makijażu oraz II Konferencji „Dni Urody i Spa”. Profesjonalne wykłady na wysokim poziomie, prowadzone w 3 salach przez specjalistów związanych z branżą wizażu i stylizacji, jak również ekspertów zajmujących się coachingiem, psychologią i marketingiem, cieszyły się dużą frekwencją. Szczególną uwagę uczestników zwróciły: „Rewitalizacja skóry za pomocą peelingu ziołowego – alternatywa dla peelingów chemicznych” (Iwona Trzyna), „Komórki macierzyste – sekret regeneracji skóry” (Iwona Wójcik), „Podział i działanie fal radiowych oraz ich wykorzystanie w medycynie estetycznej” (Ewa Desowska). I Kongres Makijażu organizowany z Europejską Akademią Estetyki Artystycznej oraz Jolanta Wagner Professional Cosmetic, skupiał się na problematyce wpływu podkładów na wygląd twarzy. Profesjonaliści szczególnie docenili wykład „Kamuflażowanie – najbardziej efektywny sposób upiększania skóry twarzy” (Jolanta Wagner). Cel – wkład w profesjonalizację szeroko rozumianej branży kosmetycznej, fryzjerskiej, spa i wellness- został osiągnięty.

Przez cały weekend odwiedzający mogli bezpłatnie zdiagnozować skórę i skorzystać z profesjonalnego doradztwa kosmetologicznego, analizy kolorystycznej, zrobić manicure biologiczny, makijaż. Wśród licznych atrakcji szczególnym zainteresowaniem cieszyły się pokazy przygotowane przez ekspertów: „Metamorfozy” mistrza świata Olafa Tabaczyńskiego, pokaz najnowszych  trendów  w stylizacji paznokci Pauliny Pastuszak, pokaz inteligentna pielęgnacja skóry przygotowany przez firmę Beauty Face. W sobotę rozstrzygnięto też konkurs o tytuł „Szkoły Mistrzów Dni Urody i Spa” w kategorii Kosmetyka. Statuetka powędrowała w ręce Wyższej Szkoły Fizjoterapii z Wrocławia. W niedzielę odwiedzający otrzymali pozytywną dawkę energii podczas pokazów Zumby Fitness, zapoznali się m.in. z Hinduskim masażem głowy, obserwowali zmagania młodych adeptów fryzjerstwa podczas konkursu o tytuł „Szkoły Mistrzów Dni Urody i Spa”. W kategorii fryzjerstwo nagrodzono ZSZ nr 5 z Wrocławia. Jednym z barwniejszych punktów programu były I Polskie Mistrzostwa Makijażu Nastolatek. Mistrzynią Makijażu Nastolatek została Sylwia Ratajczyk. Przyznano również główną nagrodę w konkursie dla odwiedzających WEEKEND W SPA, Pałac Wojanów oraz drugą nagrodę SAMOCHÓD NA WEEKEND.

Komisja Konkursowa w składzie: Ewa Filpecka – założycielka i właścicielka Akademii Makijażu oraz jej Dyrektor Artystyczny, Joanna Więcek – administratorka pierwszego profesjonalnego portalu branży fryzjerskiej www.fryzjerzy.com, Lidia Woźnica – Sokołowska – stylistka, wizażystka, właścicielka Akademii Wizerunku, przyznała nagrody targowe- PERŁY ORAZ WYRÓŻNIENIA DNI URODY I SPA.

W kategorii Najciekawszy Produkt Kosmetyczny Perłę Dni Urody i SPA otrzymała firma otrzymała firma Beauty Face za produkt Linia Profesjonalnych Zabiegów  Przeciwzmarszczkowych. Wyróżnienie w tej kategorii otrzymała firma Ashley Nails za produkt Balbcare. W kategorii Najciekawszy Produkt Fryzjerski Perłę Dni Urody i SPA otrzymała firma Yasumi za produkt Biostymulacyjny Laser Diodowy, wyróżnienie firma Organics Beauty za produkt Szampon Odżywczy Do Włosów Zniszczonych I Farbowanych. W kategorii Innowacja Perłę Dni Urody i SPA otrzymała firma Este Group za produkt Linia Clear & Bright, wyróżnienie firma Etre Belle za produkt Skinvision.

Serdecznie dziękujemy za spotkanie i do zobaczenia za rok!