fbpx
17 Sierpień, 2019
Warszawa
24 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Salon Jesień 2008

Około 15 tys. zwiedzających wzięło udział w XXIV Targach Kosmetycznych i Solaryjnych SALON JESIEŃ 2008, które odbyły się 11-12 października w Centrum Expo XXI w Warszawie. Blisko 200 wystawców zaprezentowało najnowsze propozycje kosmetyczne na nadchodzący sezon. Na 10 tys. metrach kwadratowych, w dwóch halach wystawienniczych można było zapoznać się z ofertą producentów i dystrybutorów kosmetyków do twarzy i ciała, do pielęgnacji paznokci, urządzeń do gabinetów kosmetycznych i SPA oraz propozycjami przygotowanymi przez przedstawicieli branży solaryjnej.

Laureatami VII MISTRZOSTW MAKIJAŻU MAKE-UP o tematyce MOULIN ROUGE zostały:

  • Ewa Pietras z Leszna – I miejsce,
  • Wioletta Wypijewska – Stępień z Warszawy – II miejsce
  • Jolanta Kołdys z Zambrowa – III miejsce.

Wyróżnienie przyznano Lilii Nogal ze Szczecina.

Zwyciężczyni wygrała wyjazd do Dusseldorfu na Światowe Mistrzostwa Makijażu Make-Up 2009, laureatka II miejsca otrzymała zaproszenie do Pragi na Mistrzostwa Makijażu 2009. Wszystkie laureatki nagrodzono pucharami, dyplomami oraz zestawami kosmetyków ufundowanymi przez sponsorów.

VII OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL MAKIJAŻU EFEKTY SPECJALNE o tematyce SECRET GARDEN wygrały:

  • Wioletta Wypijewska – Stępień z Warszawy I miejsce,
  • II miejsce zajęła Joanna Łukasiak z Płocka,
  • III miejsce Dorota Tomaszewska – Sibilska z Otwocka.

Przyznano trzy wyróżnienia – Adriannie Wysockiej z Warszawy, Katarzynie Jaworskiej z Bielska – Białej oraz Renacie Godlewskiej z Ciechanowa.

Autorka najlepszej pracy została nagrodzona wycieczką zagraniczną, pozostałe laureatki otrzymały zestawy kosmetyków ufundowane przez sponsorów.

W czasie targów odbył się także dwudniowy Międzynarodowy Kongres Kosmetyczny.

Targi tradycyjnie zakończyły się losowaniem nagrody głównej w Konkursie dla Kosmetyczek. 12 października 2008 roku okazał się szczęśliwym dniem dla Doroty Urbańskiej z Częstochowy, która otrzymała z rąk Macieja Trochimowicza, prezesa Związku Pracodawców Wystawców Kosmetyki Profesjonalnej czek na kwotę 20 tys. złotych. W tym samym konkursie wyjazd do Tunezji dla 2 osób wygrała Maria Wieczorek z Piotrkowa Trybunalskiego.

źródło: zpwkp