fbpx
29 Maj, 2020
Warszawa
17 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

SMAStherapy® na LNE

SC Beauty Medical zaprasza na wykład SMAStherapy® – niechirurgiczna plastyka warstwy mięśniowo-powięziowej (SMAS) z wykorzystaniem dopracowanej, wysoko zogniskowanej fali ultradźwiękowej (HIFU)  na 35. Targach i Kongresie LNE. 

W dniach 1–2 kwietnia 2017 w EXPO Kraków odbędzie się 35. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE! Spotkajmy się na stoisku 83!


Organizatorem tego kultowego w branży beauty wydarzenia jest redakcja magazynu LNE, który od ponad 20 lat inspiruje i edukuje specjalistów związanych z branżą. Kongres i Targi LNE odbywają się dwa razy w roku, a w każdej edycji imprezy bierze udział 7000 odwiedzających, ponad 200 wystawców – najlepszych firm kosmetyki profesjonalnej oraz 70 wykładowców z Polski i świata.Podczas 35. Kongresu i Targów LNE Redakcja LNE już po raz trzeci wybierze innowacyjne produkty branży beauty – Innowacje LNEktóre nie tylko będzie można obejrzeć w prestiżowej Galerii Innowacji, ale także na stoiskach wystawców. 

Odwiedzający targi kosmetyczne będą mogli zobaczyć z bliska nasze urządzenia:  Carboxytherapy Dual XT®, CelarTMAWT® oraz SMAStherapy®, które otrzymało nagrodę I nagrodę Beauty Forum Awards Readers Choice 2017 oraz poznać alternatywę dla nici PDO – Carbolift®.

 

Chcesz:

– zobaczyć nasze urządzenia na żywo?

– chcesz porozmawiać o ich skuteczności naszych urządzeń?

– chcesz dowiedzieć się więcej o fali akustycznej?

 

Spotkajmy się  w Krakowie!

Zapraszamy na stoisko nr 83 oraz na wykład

Karoliny Martn – Dyrektor ds. szkoleń SC Beauty Medical, mgr kosmetologii: SMAStherapy® – niechirurgiczna plastyka warstwy mięśniowo-powięziowej (SMAS) z wykorzystaniem dopracowanej, wysoko zogniskowanej fali ultradźwiękowej (HIFU) w sobotę o 10:30 w Sali Lwów