fbpx
15 Listopad, 2019
Warszawa
9 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Seminarium pt. „Pozytywna terapia szokowa komórek” – już 3 października!

3 października 2010  w Centrum Konferencyjnym Golden Floor, odbędzie się jedyne w swoim rodzaju seminarium pt.  „Pozytywna terapia szokowa komórek”. W trakcie seminarium będzie miała miejsce wielka PREMIERA rewolucyjnej linii produktów najnowszej generacji wykorzystujących komórki macierzyste STEM JET® CELL marki Skin Jet.

W testach dermatologicznych produkty te uzyskały niesamowite rezultaty, w postaci redukcji głębokości zmarszczek o 25,33% i poprawy elastyczności skóry o 20,17%.

Podczas seminarium poruszone zostaną kwestie dotyczące przyczyn sukcesu terapii opartych na komórkach macierzystych, porównanie różnorodnych metod wykorzystujących te komórki,  a przede wszystkim odpowiedź na pytanie, czym jest pozytywna terapia szokowa komórek i jak bardzo może wpłynąć na wzrost satysfakcji Klienta salonu. Przedstawione również zostaną najnowsze produkty firmy Skin Jet.

Seminarium i premierę poprowadzi sama dr n. med. Krystyna Komender-Spira, założycielka i właścicielka firmy Skin Jet. Połączyła wiedzę medyczną i kosmetyczną w celu stworzenia produktów najwyższej jakości i bardzo wysokiej skuteczności działania. Będzie to doskonała okazja do spotkania z tą niezwykłą osobistością.

Seminarium odbędzie się 3 października 2010, godz. 11.00 – 15.00 w warszawskim Centrum Konferencyjnym Golden Floor przy al. Jana Pawła II 27

Seminarium skierowane jest dla wszystkich tych, którzy chcą być na bieżąco z nowościami kosmetycznymi i poszukujących skutecznych rozwiązań.

Koszt szkolenia wynosi 100 zł brutto, (wpłata kwoty jest jedynie deklaracją uczestnictwa, i może być odliczona od złożonego zamówienia na produkty marki Skin Jet)

Organizatorem seminarium jest firma Supernova. Aby wziąć udział w seminarium należy wypełnić formularz zgłoszeniowy (kliknij tutaj i pobierz informację o premierze oraz formularz złoszeniowy).

W celu dokonania rezerwacji lub uzyskania większej ilości informacji można kontakować się bezpośrednio z organizatorem pod nr tel. 022 759 17 12 lub poprzez adres mailowy m.tobola@supernova.com.pl