fbpx
10 Lipiec, 2020
Warszawa
17 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Skuteczne metody poprawiające owal twarzy

Wraz z upływem czasu, nasza skóra wiotczeje, przestaje być jędrna i sprężysta. Na twarzy obserwujemy utratę jej owalu co powoduje, że nie tylko wyglądamy starzej, ale również czujemy się mniej komfortowo. Na szczęście istnieją zabiegi kosmetyczne, które mogą pomóc nam w walce ze starzeniem się naszej skóry i przywrócić jej dawny kontur.

Dzisiaj przedstawimy Ci zabiegi nie wszystkie ale te sprawdzone, które są wykonywane w sieci naszych klinik SC Beauty Clinic. Robimy to nie dla reklamy tylko chcemy pokazać sprawdzone zabiegi, które oferujemy także naszym klientom.

SMAS THERAPY

Jednym z najbardziej popularnych zabiegów jest SMAS THERAPY, czyli tak zwana niechirurgiczna plastyka warstwy mięśniowo-powięziowej z wykorzystaniem wysokozogniskowanej fali ultradźwiękowej. Jest to metoda w 100% bezpieczna i nieinwazyjna. Metoda ta prowadzi do kontrolowanej, punktowej nerkozy tkanki łącznej, dzięki czemu  tworzą się nowe usystematyzowane włókna kolagenowe. Wystarczy wykonać już tylko jeden zabieg, a efekty utrzymają się nawet do kilku lat.

RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA

Jeden z najlepszych zabiegów ostatnich lat, stosowany w tego typu problemach twarzy to radiofrekwencja mikroigłowa. Jest to nic innego jak bezoperacyjny lifting twarzy. Działa jednocześnie na naskórek oraz na głębokie warstwy skóry. Zabieg ten polega na wkłuciu podskórnie kilku mikroigiełek, wykonywany jest na znieczuleniu. Podczas zabiegu dochodzi do podgrzania skóry właściwej, gdzie znajduje się kolagen. Następnie zachodzi natychmiastowy skórcz włókien i efekty widoczne są od razu po zabiegu.

CARBOLIFT

Równie skutecznym zabiegiem poprawiającym kontur twarzy jest zabieg carbolift. Polega on na wstrzykiwaniu medycznego dwutlenku węgla za pomocą kilku igiełek. Dochodzi wtedy do mikrouszkodzeń skóry, gdzie podany zostaje dwutlenek węgla. Ma on za zadanie przyśpieszyć produkcje kolagenu, elastyny oraz powstają nowe naczynia krwionośne. Zabieg należy wykonać w serii 3-5 razy, w zależności od kondycji skóry twarzy, aby efekty były widoczne.

Poprawienie owalu twarzy jest możliwe, a zabiegi zawsze powinny być dobierane podczas konsultacji ze specjalistą.

SC Beauty Magazine