fbpx
07 Czerwiec, 2020
Warszawa
22 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Spa dla ciężarnych

W Wielkiej Brytanii powstało ostatnio centrum zdrowia i urody przeznaczone specjalnie dla kobiet ciężarnych i zaraz po porodzie.

Ośrodek o nazwie Mermaid Maternity Retreat mieszczący się w Chelsea oferuje zarówno przed jak i po porodową opiekę, nie jest to jednak centrum medyczne. W ofercie spa klientki znajdą przede wszystkim zabiegi pielęgnacyjne skóry oraz specjalnie dobrane ćwiczenia fizyczne.

Przyszłe lub świeżo upieczone mamy mogą poddać się na przykład odżywczemu zabiegowi na twarz – „Recover Your Skin Facial”, który głęboko nawilża odwodnioną podczas ciąży skórę. Znajdzie się również coś dla całego ciała, jak na przykład napinający skórę zabieg „Body Treatment”, są też osobne zabiegi na stopy i dłonie a dodatkowo można poddać się także akupunkturze, osteopatii oraz różnym masażom.

Zaraz po porodzie, klientki mogą liczyć na pomoc położnej i konsultacje z psychoterapeutą a wyspecjalizowana kadra udzieli również niezbędnych wskazówek na temat karmienia piersią i butelką. Dodatkowo, istnieje również 24-godzinny Baby Zone, gdzie kobiety mogą pozostawić dziecko pod opieką jeżeli chcą na przykład odpocząć i porządnie się wyspać.

Istnieje również specjalnie zaprojektowany program ćwiczeń fitness zarówno dla pań przygotowujących się do porodu jak i dla tych, które pragną szybko wrócić do formy po urodzeniu malucha. W ofercie znajdziemy na przykład przed i po porodową yogę, czy pilates oraz yogę dla mamy i dziecka a nawet i masaż dla dziecka!

Ośrodek oferuje obecnie 14 odpowiednio przystosowanych pokoi, a mamy mogą skorzystać z oferty spa do 3 miesięcy po porodzie.

Czyż nie ciekawy pomysł? Może i w twoim salonie można by przygotować specjalną ofertę dla pań w ciąży i dumnych mam? Przecież one też chcą być piękne i zadbane!

Źródło: Spaopportunities.com