fbpx
16 Luty, 2020
Warszawa
6 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Świąteczne „Pisz i wygrywaj” z Bielendą!

Nadeszła prawdziwa zima, a wraz z nią czas na obdarowywanie się prezentami. Nie inaczej będzie i u nas. W grudniowej odsłonie konkursu dla zdalnych dziennikarzy prawdziwy wysyp nagród. Chcesz załapać się na jedną z nich? Zapoznaj się ze szczegółami rywalizacji.

Choć ostatni miesiąc roku to gorący okres przygotowań do Świąt i Sylwestra liczymy, że w tym całym zamieszaniu nie zapomnicie o naszym konkursie. Zachęcamy naszych stale współpracujących redaktorów jak i całkowitych debiutantów do przesyłania swoich publikacji, bo naprawdę warto!

Ten miesiąc jest wyjątkowy, dlatego do sponsorowania nagrody zaprosiliśmy firmę Bielenda Professional. Ta z kolei zaproponowała, że prócz głównej nagrody zasłużyliście na dwa podarunki dodatkowe. Dlatego w grudniu rozdamy aż trzy prezenty! A teraz szczegóły.

Autor zwycięskiej publikacji otrzyma zestaw kosmetyków z kompleksem PhytoCellTec™ Argan opartych na działaniu roślinnych komórek macierzystych. W skład kompletu wchodzą: Serum do twarzy, Odmładzający mus do twarzy, Maska algowa do twarzy oraz Krem odmładzający do twarzy.

Warto wiedzieć, że PhytoCellTec™ Argan jest składnikiem naukowo dowiedzionej skuteczności oraz udokumentowanym działaniu ochronnym na komórki macierzyste skóry. Łączy siłę roślinnych składników aktywnych z naturalnymi możliwościami odnowy ludzkiego organizmu. Wzmacnia funkcje metaboliczne skóry, nawilża ją, odżywia, uelastycznia. PhytoCellTec™ Argan zwiększa jej gęstość, napina, minimalizuje też wpływ szkodliwych czynników zewnętrznych, takich jak promieniowanie UV czy zanieczyszczenia. Skóra jest nie tylko wyraźnie odmłodzona, pełna blasku i jędrności, ale przede wszystkim odzyskuje potencjał do intensywnej, naturalnej regeneracji.

Na tym nie koniec obdarowywania, dwa artykuły, którym nie uda się zdobyć grand prix, ale naszym zdaniem zasłużą na docenienie, otrzymają nagrody pocieszenia. Za wyróżnienie w konkursie firma Bielenda Professional przewidziała dla was drodzy redaktorzy owocowe zestawy. W skład pierwszego wchodzi arbuzowy peeling do ciała oraz arbuzowe masło do ciała, natomiast w drugim znajdziecie jabłkowy peeling do ciała wraz z jabłkowym masłem do ciała. Brzmi pysznie, prawda?

Dlatego budzimy się z zimowej drzemki, chwytamy za klawiatury, tworzymy i wygrywamy atrakcyjne nagrody. Grudniową odsłonę „Pisz dla kosmetologii i wygrywaj” uważamy za otwartą!