fbpx
03 Lipiec, 2020
Warszawa
24 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Świąteczny konkurs rozstrzygnięty!

Znamy już wyniki grudniowego konkursu na świąteczny wystrój gabinetu! Konkurs spotkał się z dużym zainteresowaniem, a jego uczestnicy wykazali się dobrym gustem. 

Przegląd zdjęć udekorowanych gabinetów sprawił, że poczuliśmy nastrój, magię i atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Wszyscy uczestnicy konkursu udowodnili, że cechuje ich poczucie estetyki i wszech umiłowanie piękna. Wyłonienie zwycięzcy nie należało do prostych zadań. Po burzliwych dyskusjach decyzja zapadła. Jesteście ciekawi do kogo trafią nagrody ufundowane przez firmę MIMARI? A zatem… Czas ogłosić wyniki!

Uroczyście ogłaszamy, że w grudniowym konkursie na najpiękniejszy „Świąteczny wystrój gabinetu” pierwsze miejsce zajęła pani Natalia Grabarek – właścicielka Instytutu Piękna w Zgorzelcu. Autorce nastrojowych  dekoracji gratulujemy zwycięstwa i głównej nagrody, którą jest rewolucyjny program odnowy biologicznej STL CELLS. Już wkrótce dotrze do Pani dodatkowy świąteczny prezent. A oto zdjęcia Udekorowanego gabinetu pani Natalii.

    

Drugie miejsce w świątecznym konkursie przyznaliśmy pani Marioli Widerze i jej klimatycznej  świątecznej dekoracji w stylu eko. W  nagrodę wysyłamy do Pani profesjonalny krem do twarzy o działaniu antyoksydacyjnym Platinum. Składamy wyrazy uznania!

     

Trzecie miejsce zajęła pani Klaudia Pienio i jej Gabinet kosmetyczny Savana. Autorka dekoracji także udowodniła, że wystarczy dobry pomysł, aby umiejętnie zaakcentować świąteczny klimat. Winszujemy i w nagrodę wysyłamy do Pani głęboki peeling stóp Novasilk eksfoliacja.  

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za zainteresowanie i aktywność. Życzymy radosnych, rodzinnych świąt Bożego Narodzenia i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku! I… do kolejnego konkursu. A wierzcie, nie damy Wam odpocząć. Już szykujemy kolejne niespodzianki.