fbpx
06 Lipiec, 2020
Warszawa
19 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Sztuczna inteligencja pomagająca zwalczyć zmarszczki

DERMASET WPROWADZA NOWE OPROGRAMOWANIE O NAZWIE DERMASET4YOU – SZTUCZNA INTELIGENCJA POMAGAJĄCA ZWALCZYĆ ZMARSZCZKI.

DermaSet oferuje teraz unikalne doświadczenie dla swoich klientów. Firma wprowadza nowe oprogramowanie zwane DermaSet4You.

Dzięki użyciu tego oprogramowania, klienci będą mogli wyszczególnić miejsca na skórze dotknięte problemami. Następnie na podstawie informacji od klienta, DermaSet zaprojektuje specjalny program, w którym uwzględni również dodatkowe wskazówki jak zachować skórę zdrową i młodą. “Jesteśmy pierwszą firmą, która zaprojektowała takie oprogramowanie” mówi Boris Zion, CMO DermaSet “Rozumiemy, że każdy ma inny rodzaj cery i nie możemy polecać wszystkim takich samych rozwiązań. Dlatego też zdecydowaliśmy się, żeby rozwinąć nasz program dla wszystkich”.

Kosmetyki DermaSet składają się ze specjalnych elementów botanicznych i naturalnych, które zostały dopracowane i starannie połączone aby zwiększyć zdolność skóry do zatrzymywania wilgoci, elastyczności i jędrności. DermaSet wykorzystuje również kombinację peptydów takich jak Argireline do zmniejszenia zmarszczek i Chromabright do nadania skórze kolorytu. Według firmy, już po 30 dniach używania, DermaSet4You, klienci zauważą redukcję głębokości zmarszczek oraz wyrównanie kolorytu skóry oraz jej tekstury. Firma już otrzymała kilka świetnych opinii na temat nowego oprogramowania i ma zamiar kontynuować jego użycie.