fbpx
20 Lipiec, 2019
Warszawa
19 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Szybkie zabiegi coraz bardziej popularne?

Aby dobrze funkcjonować istotna jest równowaga pomiędzy duszą, umysłem i ciałem. Nasi klienci często rezygnują z wizyty w gabinecie kosmetycznym tłumacząc się brakiem czasu. Czy myślałeś kiedyś o o wprowadzeniu tzw. ekspresowych zabiegów?

Jeżeli prowadzisz gabinet lub pracujesz w salonie kosmetycznym w dużej aglomeracji miejskiej pomyśl ilu klientów mógłbyś pozyskać oferując zabiegi, które można przeprowadzic chociażby w trakcie tzw. przerwy na lunch. Jeżeli odpowiednio dostosujesz ofertę możesz zyskać szerokie grono klientów.

Jak długo powinien trwać taki ekspresowy zabieg?

Z pewnością nie dłużej niż pół godziny. W tym czasie należy wykonać wszystkie czynności takie jak: demakijaż (5 minut), zabieg (15 minut) oraz ekspresowy make-up (10 minut). Główną rolę z pewnością będą odgrywały szybkie masaże karku przeprowadzony w aurze zapachu i relaksacyjnych świec.

A przykładowe zabiegi?

Zadaniem ekspresowych zabiegów jest przede wszystkim przynoszenie relaksu i ukojenia, wprowadzenie w świat zapomnienia o stresie. Niewątpliwie masaże wybranych części ciała: okolice oczu, karku, dłoni i stóp będą cieszyły się dużym zainteresowaniem. Zamiast masażu możemy nałożyć rozmaite kosmetyki nawilżające, regenerujące, „wyciszające”.

Jak powinno wyglądać pomieszczenie do ekspresowych zabiegów?

Przyciemnione światła, spokojna muzyka, zapalone świeczki to istota założenia. W otoczeniu relaksu Twoi klienci z pewnością szybko zapomną o zgiełku i trudach codzienności.

Efekt zabiegów?

Jeżeli klientowi zależy  na intensywnej regeneracji i odnowie skóry nie możemy informować go o cudownym, ekspresowym działaniu zabiegu. Głównym celem naszych działań jest uzyskanie efektu równowagi i lepszego samopoczucia.

Ceny

Kluczem do sukcesu z pewnością nie jest wysoka cena zabiegu. Powinna się ona wahać w granicach  50 – 100
zł. Oczywiście jeżeli decydujemy się na droższe kosmetyki cena z pewnością może ulec zmianie.

Dzięki ekspresowym zabiegom klient zaoszczędzi czas, a kondycja skóry i duszy z pewnością ulegnie poprawie.