fbpx
20 Listopad, 2019
Warszawa
7 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Tańszy internet w gabinecie

Szykują się zmiany w prawie regulującym dofinansowanie przez państwo usług internetowych. Nowelizacja ustawy o PIT obejmuje rozszerzenie dotychczasowych ulg również na internet bezprzewodowy, co oznacza, że będziemy mogli zaoszczędzić na rachunkach korzystając z sieci również poza naszym miejscem zamieszkania.

Samo prowadzenie gabinetu nie wymaga może stałego dostępu do internetu, ale w przypadku używania elektronicznej rejestracji lub posiadania własnej strony internetowej, dostęp do sieci wydaje się być nieodłącznym elementem naszej pracy.

Sejmowa komisja „Przyjazne Państwo” oraz Ministerstwo Finansów przygotowały projekt nowelizacji ustawy o PIT. Dzięki nowym przepisom, będziemy mogli zarówno w domu jak i w pracy korzystać z internetu bezprzewodowego, na który będzie nam przysługiwała taka sama ulga jak dotychczas wszystkim posiadaczom internetu stacjonarnego.

Nowe prawo obejmie także osoby korzystające z sieci przy udziale telefonów komórkowych lub kafejek internetowych. Kwota, którą możemy odliczyć pozostaje bez zmian. Nadal jest to 760zł rocznie.

Źródło: Money.pl